Doet uw school al mee aan Lerarenstage.be?​

Bekijk hieronder welke secundaire scholen in Vlaanderen reeds participeren aan Lerarenstage.be.

Aantal deelnemende scholen in Vlaanderen 75%

We verwelkomen volgende scholen in Lerarenstage.be

GO! Lyceum Aan De Stroom Temse

Go! Atheneum Mortsel

Go! Technisch Atheneum Ieper

GO! Atheneum Etterbeek

Go! SBSO Heemschool

Afdrukken

Go! KTA-GITO Groenkouter

Go! Atheneum Tienen

GO! Atheneum Anderlecht

Tabelweergave van alle secundaire scholen (update 28/02/2019)

InstellingsnummerNaam in Lerarenstage.beOfficiële naamKoepel en het Go!Scholengemeenschap/-groepVolledig adresParticipeert / participeer niet
41467GO! technisch atheneum 1 DiestGO! technisch atheneum 1 DiestGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)Boudewijnvest 5, 3290 DiestParticipeert
131326GO! atheneum KAMSA AarschotGO! atheneum KAMSA AarschotGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)Pastoor Dergentlaan 47, 3200 AarschotParticipeert
41426GO! atheneum Prins Van Oranje DiestGO! atheneum Prins Van Oranje DiestGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)Weerstandsplein 0, 3290 DiestParticipeert niet
41475GO! middenschool Prins Van Oranje DiestGO! middenschool Prins Van Oranje DiestGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)Ferdinand Allenstraat 3, 3290 DiestParticipeert niet
46409GO! technisch atheneum 2 DiestGO! technisch atheneum 2 DiestGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)Weerstandsplein 1, 3290 DiestParticipeert niet
131334GO! atheneum Russelberg TessenderloGO! atheneum Russelberg TessenderloGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)Gerhagenstraat 58, 3980 TessenderloParticipeert
125922GO! technisch atheneum Victor Hortaschool EvereGO! technisch atheneum Victor Hortaschool EvereGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Oud-Strijderslaan 200, 1140 EvereParticipeert niet
27359Buso Zaveldal BrusselZaveldal buitengewoon secundair onderwijsAndereScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Nieuwland 198, 1000 BrusselParticipeert niet
27193GO! SBSO Heemschool BrusselGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Heemschool 2GemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Koning Albertlaan 181, 1120 Neder-Over-HeembeekParticipeert niet
27383Buso Kasterlinden Sint-Agatha-BerchemKasterlinden buitengewoon secundair onderwijsAndereScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Groot-Bijgaardenstraat 434, 1082 Sint-Agatha-BerchemParticipeert niet
31997COOVI AnderlechtCOOVI Secundair onderwijsGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Emile Grysonlaan 1, 1070 AnderlechtParticipeert niet
31963GO! atheneum AnderlechtGO! atheneum AnderlechtGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Sint-Guidostraat 73, 1070 AnderlechtParticipeert niet
49023GO! kunsthumaniora BrusselGO! kunsthumaniora Brussel-StadGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Chrysantenstraat 26, 1020 LakenParticipeert niet
41368GO! lyceum Matha Somers BrusselGO! lyceum Brussel Martha SomersGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Karel Bogaerdstraat 4, 1020 LakenParticipeert
41483GO! atheneum EtterbeekGO! atheneum EtterbeekGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Edmond Mesenslaan 2, 1040 EtterbeekParticipeert niet
41574GO! technisch atheneum JetteGO! technisch atheneum JetteGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)LÚon Theodorstraat 80, 1090 JetteParticipeert niet
41632GO! atheneum Unescoschool KoekelbergGO! atheneum Unescoschool KoekelbergGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)FÚlix Vande Sandestraat 15, 1081 KoekelbergParticipeert niet
41756GO! atheneum Emanuel Hiel SchaarbeekGO! atheneum Emanuel Hiel Schaarbeek-EvereGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Charles Gilisquetlaan 34, 1030 SchaarbeekParticipeert niet
41756GO! atheneum Emanuel Hiel SchaarbeekGO! atheneum Emanuel Hiel Schaarbeek-EvereGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Charles Gilisquetlaan 34, 1030 SchaarbeekParticipeert niet
41764GO! technisch atheneum Zavelenberg Sint-Agatha-BerchemGO! technisch atheneum Zavelenberg Sint-Agatha-BerchemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Oscar Ruelensplein 13, 1082 Sint-Agatha-BerchemParticipeert niet
41764GO! technisch atheneum Zavelenberg Sint-Agatha-BerchemGO! technisch atheneum Zavelenberg Sint-Agatha-BerchemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Oscar Ruelensplein 13, 1082 Sint-Agatha-BerchemParticipeert niet
41699GO! atheneum for Business Sint-Jans-Molenbeekatheneum GO! for BusinessGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Toverfluitstraat 21, 1080 Sint-Jans-MolenbeekParticipeert niet
41954GO! atheneum Sint-Pieters-WoluweGO! atheneum Sint-Pieters-WoluweGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Grote Prijzenlaan 59, 1150 Sint-Pieters-WoluweParticipeert niet
41863GO! atheneum UkkelGO! atheneum UkkelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Nekkersgatlaan 17, 1180 UkkelParticipeert
41871GO! middenschool UkkelGO! middenschool UkkelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)Nekkersgatlaan 17, 1180 UkkelParticipeert
116831GO! atheneum De Ring LeuvenGO! atheneum De Ring LeuvenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)Tiensevest 62, 3000 LeuvenParticipeert
27243GO! SBSO Woudlucht HeverleeGO! instituut voor buitengewoon secundair onderwijs WoudluchtGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)Prosperdreef 3, 3001 HeverleeParticipeert
32938Provinciaal onderwijs De Wijnpers LeuvenDe Wijnpers - Provinciaal onderwijs LeuvenOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)Mechelsevest 72, 3000 LeuvenParticipeert
112292GO! atheneum LeuvenGO! atheneum LeuvenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)Redingenstraat 90, 3000 LeuvenParticipeert
112292GO! atheneum LeuvenGO! atheneum LeuvenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)Redingenstraat 90, 3000 LeuvenParticipeert
41665GO! middenschool 1 LeuvenGO! middenschool 1 LeuvenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)Redingenstraat 90, 3000 LeuvenParticipeert
112301GO! middenschool Ter Beuke LeuvenMiddenschool Ter BeukeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)Rerum Novarumlaan 1, 3010 Kessel-LoParticipeert
40253GO! atheneum Beveren-WaasGO! atheneum Beveren-WaasGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)Donkvijverstraat 30, 9120 Beveren-WaasParticipeert
131805CDO Newton Sint-NiklaasCDO NewtonGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)Noordlaan 32, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
27235GO! SBSO Baken Sint-NiklaasGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs BakenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)Bellestraat 89, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
43729Scholen Da Vinci Sint-NiklaasScholen Da VinciGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)Parklaan 89, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
43729Scholen Da Vinci Sint-NiklaasScholen Da VinciGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)Parklaan 89, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
43786GO! Lyceum Aan De Stroom TemseLyceum Aan De StroomGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)Theo De Deckerlaan 2, 9140 TemseParticipeert niet
42465GO! Atheneum Pottelberg 2de en 3de graadGO! Atheneum Pottelberg 2de en3de graadGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)Pottelberg 4, 8500 KortrijkParticipeert
27301GO! SBSO Ter Bruyninge - MarkeGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Ter BruyningeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)Bruyningstraat 52, 8510 MarkeParticipeert
42515GO! Athena Campus Pottelberg 1ste graadGO! Athena Campus Pottelberg 1ste graadGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)Burgemeester Felix de Bethunelaa 4, 8500 KortrijkParticipeert
42523GO! athena Drie Hofsteden 1egrd KortrijkGO! athena - campus Drie Hofsteden 1ste graad KortrijkGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)Hugo Verriestlaan 155, 8500 KortrijkParticipeert niet
42325GO! Athena campus Heule & CLWGO! athena campus Heule en campussen CLWGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)Guido Gezellelaan 10, 8501 HeuleParticipeert
42325GO! Athena campus Heule & CLWGO! athena campus Heule en campussen CLWGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)Guido Gezellelaan 10, 8501 HeuleParticipeert
42499GO!athena Drie Hofsteden 2/3grd KortrijkGO! athena-campus Drie Hofste den 2de/3de graad KortrijkGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)Minister De Taeyelaan 13, 8500 KortrijkParticipeert niet
47944GO! atheneum leefschool De Tandem EekloGO! atheneum en leefschool De Tandem EekloGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)Eikelstraat 41, 9900 EekloParticipeert niet
36467PTI EekloProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)Roze 131, 9900 EekloParticipeert
36467PTI EekloProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)Roze 131, 9900 EekloParticipeert
43521GO! middenschool en atheneum MaldegemGO! middenschool CourtmanslaanMaldegemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)Mevrouw Courtmanslaan 80, 9990 MaldegemParticipeert
43539GO! middenschool en atheneum MaldegemGO! atheneum Courtmanslaan MaldegemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)Mevrouw Courtmanslaan 80, 9990 MaldegemParticipeert
43869GO! atheneum ZelzateGO! atheneum ZelzateGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)Onteigeningsstraat 41, 9060 ZelzateParticipeert
43885GO! middenschool ZelzateGO! middenschool ZelzateGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)Onteigeningsstraat 41, 9060 ZelzateParticipeert
43836GO! middenschool Kompas WetterenGO! middenschool Campus KompasWetterenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)Noordlaan 10, 9230 WetterenParticipeert
125948GO! atheneum LokerenGO! atheneum LokerenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)Azalealaan 2, 9160 LokerenParticipeert
43513GO! technisch atheneum LokerenGO! technisch atheneum LokerenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)Azalealaan 21, 9160 LokerenParticipeert
43588GO! middenschool De Moerbei MoerbekeGO! middenschool De Moerbei Moerbeke-WaasGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)Hospicestraat 16, 9180 Moerbeke-WaasParticipeert
43802GO! atheneum Kompas WetterenGO! atheneum Campus Kompas WetterenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)Noordlaan 10, 9230 WetterenParticipeert
40584GO! technisch atheneum Da Vinci EdegemGO! technisch atheneum Da Vinci EdegemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)Monseigneur Cardijnlaan 1, 2650 EdegemParticipeert niet
40808GO! atheneum Arthur Vanderpoorten LierGO! atheneum Lier campus Arthur VanderpoortenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)Arthur Vanderpoortenlaan 35, 2500 LierParticipeert
40816GO! atheneum Anton Bergmann LierGO! atheneum Lier campus Anton BergmannGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)Anton Bergmannlaan 24, 2500 LierParticipeert niet
40832GO! atheneum Louis Zimmer LierGO! atheneum Lier campus Louis ZimmerGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)Predikherenlaan 18, 2500 LierParticipeert
40972GO! atheneum MortselGO! atheneum MortselGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)Mechelsesteenweg 194, 2640 MortselParticipeert niet
40642GO! atheneum GeelGO! atheneum GeelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)Technische-Schoolstraat 15, 2440 GeelParticipeert
40634GO! middenschool GeelGO! middenschool GeelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)Technische-Schoolstraat 15, 2440 GeelParticipeert
40717GO! De Vesten HerentalsGO! SO De Vesten HerentalsGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)Augustijnenlaan 32, 2200 HerentalsParticipeert
40717GO! De Vesten HerentalsGO! SO De Vesten HerentalsGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)Augustijnenlaan 32, 2200 HerentalsParticipeert
41178GO! Daltonatheneum Het Leerlabo WesterloGO! Daltonatheneum Het LeerlaboGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)Spikdorenveld 22, 2260 WesterloParticipeert niet
43241GO! atheneum GeraardsbergenGO! atheneum GeraardsbergenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)Papiermolenstraat 103, 9500 GeraardsbergenParticipeert
43927GO! atheneum BrakelGO! atheneum BrakelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)Kasteelstraat 32, 9660 BrakelParticipeert
43257GO! middenschool GeraardsbergenGO! middenschool GeraardsbergenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)Wegvoeringstraat 7, 9500 GeraardsbergenParticipeert
117762GO! atheneum HerzeleGO! atheneum HerzeleGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)De Tramzate 9, 9550 HerzeleParticipeert
115238GO! atheneum ZottegemGO! atheneum ZottegemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)Meerlaan 25, 9620 ZottegemParticipeert
38596PTI ZottegemProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)Sabina van Beierenlaan 35, 9620 ZottegemParticipeert
40949GO! Atheneum Het SpoorGO! Atheneum Het SpoorGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 12 - SGGO Mol (Mol)Chrysantenlaan 10, 2400 MolParticipeert niet
27219GO! SBSO De 3masterGO! SBSO de 3masterGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 12 - SGGO Mol (Mol)Kempenstraat 32, 2460 KasterleeParticipeert
40956GO! Middenschool Het SpoorGO! Middenschool Het SpoorGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 12 - SGGO Mol (Mol)Chrysantenlaan 10, 2400 MolParticipeert niet
40964GO! Technisch Atheneum Het SpoorGO! Technisch Atheneum Het SpoorGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 12 - SGGO Mol (Mol)Leenhofstraat 33, 2400 MolParticipeert niet
43166GO! technisch atheneum DendermondeGO! talent DendermondeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)Begijnhoflaan 1, 9200 DendermondeParticipeert
43166GO! technisch atheneum DendermondeGO! talent DendermondeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)Begijnhoflaan 1, 9200 DendermondeParticipeert
28282Provinciale Buso Spectrum BuggenhoutProvinciale School voor buitengewoon Secundair Onderwijs - SpectrumOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)Platteput 4, 9255 BuggenhoutParticipeert niet
43141GO! atheneum DendermondeGO! atheneum DendermondeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)Zuidlaan 3, 9200 DendermondeParticipeert
43174GO! middenschool Athenea DendermondeGO! Middenschool Athenea Dendermonde Latijn Wetenschappen sportGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)Zuidlaan 3, 9200 DendermondeParticipeert
43182GO! middenschool Athenea DendermondeGO! middenschool Athenea Dendermonde techniek informatica sportGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)Begijnhoflaan 1, 9200 DendermondeParticipeert
43406GO! middenschool MIRA HammeGO! middenschool MIRAGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)Loystraat 70, 9220 HammeParticipeert
37275PTI HammeProvinciaal Technisch Instituut HammeOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)Meulenbroekstraat 15, 9220 HammeParticipeert
41194GO! atheneum WillebroekGO! Atheneum WillebroekGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)Eduard Anseelestraat 0, 2830 WillebroekParticipeert niet
27227GO! SBSO Groenlaar RumstGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs GroenlaarGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)Predikherenhoevestraat 31, 2840 ReetParticipeert
40411GO! atheneum BoomGO! atheneum BoomGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)Jan Baptist Davidstraat 2, 2850 BoomParticipeert
40428GO! middenschool Den Brandt BoomGO! middenschool Den Brandt BoomGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)Hollezijp 11, 2850 BoomParticipeert
41202GO! atheneum Klein-BrabantGO! Atheneum Klein-BrabantGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)Lindestraat 123, 2880 BornemParticipeert
41004GO! technisch atheneum Den Biezerd NielGO! technisch atheneum Den BiezerdGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)Wirixstraat 56, 2845 NielParticipeert
117838GO! technisch atheneum De Brug VilvoordeGO! technisch atheneum Campus De Brug VilvoordeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)Vaartstraat 1, 1800 VilvoordeParticipeert niet
117821GO! atheneum GrimbergenGO! atheneum GrimbergenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)Lagesteenweg 77, 1850 GrimbergenParticipeert
107706GO! atheneum TervurenGO! atheneum TervurenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)Hippolyte Boulengerlaan 7, 3080 TervurenParticipeert
117812GO! atheneum VilvoordeGO! atheneum VilvoordeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)Leopoldstraat 22, 1800 VilvoordeParticipeert niet
41897GO! technisch atheneum HortecoGO! technisch atheneum HortecoVilvoordeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)de Bavaylei 116, 1800 VilvoordeParticipeert niet
128108GO! atheneum ZaventemGO! atheneum ZaventemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)Hoogstraat 50, 1930 ZaventemParticipeert niet
41533GO! atheneum HalleGO! atheneum HalleGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)Auguste Demaeghtlaan 40, 1500 HalleParticipeert niet
41301GO! atheneum campus Vijverbeek AsseGO! atheneum campus VijverbeekAsseGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)Nieuwstraat 122, 1730 AsseParticipeert niet
41319GO! atheneum campus Vijverbeek AsseGO! middenschool campus Vijverbeek AsseGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)Nieuwstraat 122, 1730 AsseParticipeert niet
41541GO! middenschool HalleGO! middenschool HalleGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)Auguste Demaeghtlaan 40, 1500 HalleParticipeert
41558GO! technisch atheneum HalleGO! technisch atheneum HalleGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)Kluisstraat 1, 1500 HalleParticipeert
41781GO! middenschool Sigo LennikGO! middenschool LennikGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)Karel Keymolenstraat 35, 1750 LennikParticipeert niet
41921GO! technisch atheneum Campus WemmelGO! technisch atheneum Campus WemmelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)Zijp 14, 1780 WemmelParticipeert
41939GO! technisch atheneum Campus WemmelGO! middenschool Campus WemmelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)Zijp 14, 1780 WemmelParticipeert
46391GO! atheneum SchotenGO! atheneum SchotenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)Emiel Blangenoisstraat 2, 2900 SchotenParticipeert niet
27201GO! SBSO ZonnebosGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs ZonnebosGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)Moerstraat 50, 2970 's GravenwezelParticipeert niet
40469GO! atheneum BrasschaatGO! atheneum BrasschaatGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)Augustijnslei 54, 2930 BrasschaatParticipeert niet
40485GO! atheneum BrasschaatGO! middenschool BrasschaatGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)Augustijnslei 54, 2930 BrasschaatParticipeert niet
40477GO! technisch atheneum BrasschaatGO! technisch atheneum BrasschaatGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)Prins Kavellei 98, 2930 BrasschaatParticipeert niet
41021GO! atheneum MalleGO! middenschool MalleGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)Herentalsebaan 56, 2390 MalleParticipeert niet
41038GO! atheneum MalleGO! atheneum MalleGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)Herentalsebaan 56, 2390 MalleParticipeert niet
44412GO! atheneum OverpeltGO! atheneum OverpeltGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)Leopoldlaan 45, 3900 OverpeltParticipeert
44412GO! atheneum OverpeltGO! atheneum OverpeltGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)Leopoldlaan 45, 3900 OverpeltParticipeert
27276GO! SBSO Zonneweelde LommelGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs ZonneweeldeLommelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)Speelpleinstraat 77, 3920 LommelParticipeert niet
44289GO! atheneum LeopoldsburgGO! atheneum LeopoldsburgGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)Atheneumstraat 2, 3970 LeopoldsburgParticipeert
44297GO! atheneum LeopoldsburgGO! middenschool LeopoldsburgGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)Atheneumstraat 2, 3970 LeopoldsburgParticipeert
44313GO! atheneum Mercurius LommelGO! middenschool Mercurius LommelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)Mudakkers 25, 3920 LommelParticipeert niet
44321GO! atheneum Mercurius LommelGO! atheneum Mercurius LommelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)Mudakkers 25, 3920 LommelParticipeert niet
44438GO! middenschool De Wingerd OverpeltGO! middenschool De Wingerd OverpeltGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)Leopoldlaan 45, 3900 OverpeltParticipeert niet
125971Talentenschool Turnhout camp BoomgaardKTalentenschool Turnhout campusBoomgaard KAGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 21 - SGGO Turnhout (Turnhout)Boomgaardstraat 56, 2300 TurnhoutParticipeert niet
128967GO! SBSO BuSo Nautica - MerksplasGO! SBSO NauticaGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 21 - SGGO Turnhout (Turnhout)Kleiryt 5, 2330 MerksplasParticipeert
41145GO! Talentenschool Turnhout Boomgaard TGO! Talentenschool Turnhout Campus Boomgaard TAGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 21 - SGGO Turnhout (Turnhout)Boomgaardstraat 56, 2300 TurnhoutParticipeert niet
41152GO! Talentenschool Turnhout Boomgaard TGO! Talentenschool Turnhout Campus Boomgaard MSGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 21 - SGGO Turnhout (Turnhout)Boomgaardstraat 56, 2300 TurnhoutParticipeert niet
41137GO! Talentenschool Turnhout Campus ZenitGO! Talentenschool Turnhout Campus ZenitGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 21 - SGGO Turnhout (Turnhout)de Merodelei 220, 2300 TurnhoutParticipeert niet
44495GO! middenschool Dom Speelhof BorgloonGO! middenschool 2 Borgloon Domein SpeelhofGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Stationsstraat 32, 3840 BorgloonParticipeert
27912GO! SBSO Sibbo TongerenGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs SibboGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Corversstraat 33, 3700 TongerenParticipeert niet
46417GO! SBSO Zonnegroen ZoutleeuwGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs ZonnegroenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Sint-Truidensesteenweg 44, 3440 ZoutleeuwParticipeert
43968GO! atheneum Martinus BilzenGO! Atheneum Martinus BilzenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Sint Martinusstraat 3, 3740 BilzenParticipeert niet
44263GO! Atheneum Alicebourg LanakenGO! technisch atheneum LanakenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Koning Albertlaan 58, 3620 LanakenParticipeert
44446GO! atheneum Sint-Truiden campus SpeelhofGO! atheneum Sint-TruidenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Tichelrijlaan 1, 3800 Sint-TruidenParticipeert
44453GO! atheneum Sint-Truiden campus SpeelhofGO! middenschool 1 Sint-TruidenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Tichelrijlaan 1, 3800 Sint-TruidenParticipeert
44487GO! middenschool Sint-TruidenGO! technisch atheneum Domein Speelhof Sint-TruidenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Speelhoflaan 9, 3800 Sint-TruidenParticipeert
44537GO! atheneum TongerenGO! atheneum TongerenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Moerenstraat 4, 3700 TongerenParticipeert niet
44552GO! technisch atheneum Plinius TongerenGO! technisch atheneum Campus Plinius TongerenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Keversstraat 26, 3700 TongerenParticipeert niet
27698GO! SBSO DE Beemden MechelenGO! Busleyden Atheneum Campus De BeemdenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Stuivenbergbaan 135, 2800 MechelenParticipeert
117754GO! Atheneum Heist-op-den-bergGO! technisch atheneum Heist-op-den-BergGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Frans Coeckelbergsstraat 22, 2220 Heist-op-den-BergParticipeert
41608GO! atheneum KeerbergenGO! atheneum KeerbergenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Vlieghavenlaan 18, 3140 KeerbergenParticipeert
32847GO! technisch atheneum KeerbergenGO! Technisch Atheneum KeerbergenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Molenstraat 2, 3140 KeerbergenParticipeert
40907GO! atheneum Busleyden Botaniek MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus BotaniekGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Augustijnenstraat 92, 2800 MechelenParticipeert
40873GO! atheneum Busleyden Caputsteen MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus CaputsteenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Caputsteenstraat 51, 2800 MechelenParticipeert
40857GO! atheneum Busleyden Pitzemburg MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus PitzemburgGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Bruul 129, 2800 MechelenParticipeert
60831GO! atheneum Busleyden Stassart MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus StassartGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Wollemarkt 36, 2800 MechelenParticipeert
60831GO! atheneum Busleyden Stassart MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus StassartGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Wollemarkt 36, 2800 MechelenParticipeert
42036GO! middenschool en atheneum AvelgemGO! atheneum AvelgemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)Oudenaardsesteenweg 20, 8580 AvelgemParticipeert
42044GO! middenschool en atheneum AvelgemGO! middenschool AvelgemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)Oudenaardsesteenweg 20, 8580 AvelgemParticipeert
112318PTI KortrijkProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)Graaf Karel de Goedelaan 7, 8500 KortrijkParticipeert
122671GO! atheneum OudenaardeGO! atheneum OudenaardeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)Fortstraat 47, 9700 OudenaardeParticipeert
122671GO! atheneum OudenaardeGO! atheneum OudenaardeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)Fortstraat 47, 9700 OudenaardeParticipeert
37903Provinciaal Instituut Vlaamse Ardennen OudenaardeProvinciaal Instituut Vlaamse ArdennenOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)Minderbroedersstraat 6, 9700 OudenaardeParticipeert
116756GO! atheneum Da Vinci RonseGO! atheneum Da Vinci CampusGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)Gustave Royerslaan 39, 9600 RonseParticipeert
42622GO! technisch atheneum Vesaliusinstituut OostendeGO! technisch atheneum Vesaliusinstituut OostendeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)Leffingestraat 1, 8400 OostendeParticipeert niet
27292GO! SBSO Aan Zee OostendeGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Aan ZeeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)Maurits Sabbestraat 8, 8400 OostendeParticipeert niet
42283GO! atheneum Atlas GistelGO! Atlas atheneum GistelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)Callaertswalledreef 8, 8470 GistelParticipeert niet
42441GO! atheneum Da Vinci KoekelareGO!Da Vinci Atheneum KoekelareGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)Moerestraat 20, 8680 KoekelareParticipeert niet
130807GO! atheneum Centrum OostendeGO! atheneum Centrum OostendeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)Leon Spilliaertstraat 31, 8400 OostendeParticipeert niet
42648GO! atheneum Pegasus OostendeGO! Atheneum Pegasus OostendeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)Steensedijk 495, 8400 OostendeParticipeert niet
35139GO! Ensorinstituut OostendeGO! Ensorinstituut OostendeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)Generaal Jungbluthlaan 4, 8400 OostendeParticipeert
35139GO! Ensorinstituut OostendeGO! Ensorinstituut OostendeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)Generaal Jungbluthlaan 4, 8400 OostendeParticipeert
104257GO! Maritiem Instituut Mercator OostendeGO! Maritiem Instituut Mercator OostendeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)Mercatorlaan 15, 8400 OostendeParticipeert niet
104257GO! Maritiem Instituut Mercator OostendeGO! Maritiem Instituut Mercator OostendeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)Mercatorlaan 15, 8400 OostendeParticipeert niet
127985GO! atheneum Erasmus DeinzeGO! Erasmusatheneum DeinzeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)Volhardingslaan 11, 9800 DeinzeParticipeert
126383GO! SBSO Egmont & Hoorn GavereGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Egmont & HoornGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)Broeckstraat 37, 9890 GavereParticipeert
28324Buso Wagenschot NazarethBuitengewoon Secundair Onderwijs WagenschotVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)Steenweg 2, 9810 EkeParticipeert niet
43042GO! De Beuk AalterGO! Secundaire School De Beuk AalterGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)Stationsstraat 128, 9880 AalterParticipeert
127993GO! atheneum Erasmus De PinteGO! atheneum Erasmus De PinteGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)Polderdreef 42, 9840 De PinteParticipeert
42762GO! atheneum De Reynaert TieltGO! atheneum Campus De Reynaert TieltGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)Stationstraat 67, 8700 TieltParticipeert
42853GO! atheneum GroenhoveGO! secundair onderwijs Groenhove CATGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)Westerlaan 69, 8790 WaregemParticipeert
42846GO! middenschool GroenhoveGO! secundair onderwijs Groenhove CMSGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)Jozef Duthoystraat 34, 8790 WaregemParticipeert
44081GO! atheneum Capucienenstraat HasseltGO! atheneum 1 HasseltGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)Capucienenstraat 28, 3500 HasseltParticipeert
44172GO! atheneum sporthumaniora HasseltGO! atheneum sporthumaniora HasseltGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)Koning Boudewijnlaan 12, 3500 HasseltParticipeert
44107GO! middenschool HasseltGO! middenschool 3 HasseltGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)Vrijwilligersplein 3, 3500 HasseltParticipeert niet
44123GO! technisch atheneum 1 HasseltGO! technisch atheneum 1 HasseltGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)Vildersstraat 28, 3500 HasseltParticipeert
48652GO! technisch atheneum 3 HasseltGO! technisch atheneum 3 HasseltGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)Elfde-Liniestraat 22, 3500 HasseltParticipeert niet
44181GO! middenschool Herk-de-stadGO! middenschool 2 Herk-de-stadGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)Dokter Vanweddingenlaan 10, 3540 Herk-de-StadParticipeert
40311GO! koninklijk lyceum AntwerpenGO! Koninklijk Lyceum AntwerpenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Hertoginstraat 17, 2018 AntwerpenParticipeert
49445GO! de! Kunsthumaniora Antwerpende! Kunsthumaniora van het GO!GemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Karel Oomsstraat 24, 2018 AntwerpenParticipeert
40601GO! atheneum EkerenMiddenschool Ekeren van het GO!GemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Pastoor De Vosstraat 19, 2180 EkerenParticipeert
40618GO! atheneum EkerenGO! atheneum EkerenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Pastoor De Vosstraat 19, 2180 EkerenParticipeert
110312GO! De scheepsvaartschool Cenflumarin AntwerpenGO!De Scheepvaartschool-CenflumarinGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Gloriantlaan 75, 2050 AntwerpenParticipeert
40923GO! koninklijk atheneum MXM AntwerpenGO! Koninklijk Atheneum MXMGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Melgesdreef 113, 2170 MerksemParticipeert
116764GO! Spectrumschool Plantijn AntwerpenGO! SpectrumschoolGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Ruggeveldlaan 496, 2100 DeurneParticipeert
40287GO! koninklijk atheneum AntwerpenGO! Koninklijk Atheneum AntwerpenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Franklin Rooseveltplaats 11, 2060 AntwerpenParticipeert
125963GO! koninklijk atheneum Berchem AntwerpenGO! Koninklijk Atheneum BerchemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Uitbreidingstraat 246, 2600 BerchemParticipeert
40519GO! koninklijk atheneum DeurneGO! Koninklijk Atheneum DeurneGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Frank Craeybeckxlaan 22, 2100 DeurneParticipeert
62091GO! koninklijk atheneum HobokenGO! Koninklijk Atheneum HobokenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Distelvinklaan 22, 2660 HobokenParticipeert
42754GO!MSKA RoeselareGO! MSKA RoeselareGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)Hugo Verrieststraat 68, 8800 RoeselareParticipeert niet
42531GO! bovenbouw grenslandscholen Menen-WervikGO! Grenslandscholen 2e/3e graad Menen en WervikGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)Vander Merschplein 54, 8930 MenenParticipeert niet
42556GO! bovenbouw grenslandscholen Menen-WervikGO! Grenslandscholen 1e graad Menen en WervikGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)Vander Merschplein 54, 8930 MenenParticipeert niet
42739GO! MSKA RoeselareGO! MSKA RoeselareGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)Groenestraat 170, 8800 RoeselareParticipeert niet
42374GO! atheneum Bellevue IzegemGO! Atheneum Bellevue IzegemGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)Bellevuestraat 28, 8870 IzegemParticipeert
42267GO! technisch atheneum DiksmuideGO! technisch atheneum DiksmuideGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)Kaaskerkestraat 22, 8600 DiksmuideParticipeert niet
42689GO! atheneum Calmeyn De PanneGO! Atheneum Calmeyn De PanneGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)St.-Elisabethlaan 4, 8660 De PanneParticipeert niet
42689GO! atheneum Calmeyn De PanneGO! Atheneum Calmeyn De PanneGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)St.-Elisabethlaan 4, 8660 De PanneParticipeert niet
42333GO! atheneum IeperGO! atheneum IeperGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)Plumerlaan 26, 8900 IeperParticipeert niet
42341GO! atheneum IeperGO! middenschool IeperGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)Plumerlaan 24, 8900 IeperParticipeert niet
42366GO! technisch atheneum IeperGO! technisch atheneum IeperGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)Minneplein 0, 8900 IeperParticipeert
42581GO! middenschool De vierboeteGO! middenschool De vierboete NieuwpoortGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)Arsenaalstraat 20, 8620 NieuwpoortParticipeert
42812GO! atheneum centrum VeurneGO! atheneum Veurne CentrumGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)Smissestraat 3, 8630 VeurneParticipeert niet
42201GO! technisch atheneum BruggeGO! technisch atheneum BruggeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Rijselstraat 7, 8200 Sint-MichielsParticipeert niet
42201GO! technisch atheneum BruggeGO! technisch atheneum BruggeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Rijselstraat 7, 8200 Sint-MichielsParticipeert niet
131268GO! SBSO De Passer BruggeGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs De PasserGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Vijverhoflaan 13, 8200 Sint-MichielsParticipeert
28068GO! SBSO Zeelyceum De HaanGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs ZeelyceumGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Koninklijke Baan 5, 8420 De HaanParticipeert
42069GO! atheneum Maerlant BlankenbergeGO! middenschool Maerlant BlankenbergeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Van Maerlantstraat 1, 8370 BlankenbergeParticipeert
42085GO! atheneum Maerlant BlankenbergeGO! atheneum Maerlant BlankenbergeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Van Maerlantstraat 1, 8370 BlankenbergeParticipeert
42119GO! atheneum centrum BruggeGO! atheneum 1 Brugge -centrumGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Sint-Clarastraat 46, 8000 BruggeParticipeert niet
42218GO! middenschool centrum BruggeGO! middenschool Brugge-centrumGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Hugo Losschaertstraat 5, 8000 BruggeParticipeert niet
40204GO! atheneum Jan Fevijn BruggeMS Jan FevijnGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Daverlostraat 132, 8310 AssebroekParticipeert
42151GO! atheneum Jan Fevijn BruggeKA Jan FevijnGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Daverlostraat 132, 8310 AssebroekParticipeert
42408GO! atheneum Zwinstede Knokke-HeistGO! atheneum Zwinstede KnokkeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Alfred Verweeplein 25, 8300 Knokke-HeistParticipeert niet
42416GO! atheneum Zwinstede Knokke-HeistGO! middenschool Zwinstede KnokkeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Alfred Verweeplein 25, 8300 Knokke-HeistParticipeert niet
42796GO! atheneum Eureka TorhoutGO! Atheneum EurekaGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)Rijselstraat 110, 8820 TorhoutParticipeert
115394GO! atheneum GentbruggeGO! atheneum GentbruggeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Ooievaarsnest 3, 9050 GentbruggeParticipeert
27326GO! SBSO Reynaertschool GentGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs ReynaertschoolGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Christiaan Van der Heydenlaan 24, 9041 OostakkerParticipeert
43216GO! atheneum Einstein GentEinstein Atheneum,ASO Talen, Wetenschappen & KunstGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Hofbilkstraat 21, 9940 EvergemParticipeert
50609GO! atheneum Muda voor podiumkunsten GentMUDA Atheneum voor PodiumkunstenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Hofbilkstraat 21, 9940 EvergemParticipeert niet
43554GO! atheneum MariakerkeGO! atheneum MariakerkeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Amand Casier de ter Bekenlaan 26, 9030 MariakerkeParticipeert
43273GO! atheneum VoskenslaanGO! atheneum Voskenslaan GentGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Voskenslaan 60, 9000 GentParticipeert niet
43299GO! lyceum GentGO! lyceum GentGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Kortrijksesteenweg 12, 9000 GentParticipeert
43356GO! Lyceum middenschool Kortrijksesteenweg GentGO! middenschool 2 GentGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Kortrijksesteenweg 32, 9000 GentParticipeert
44669GO! middenschool Voskenslaan GentGO! middenschool Voskenslaan GentGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Voskenslaan 60, 9000 GentParticipeert
127894GO! technisch atheneum GITO Groenkouter GentGO! technisch atheneum - GITO Groenkouter Sint-AmandsbergGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Sint-Baafskouterstraat 129, 9040 Sint-AmandsbergParticipeert niet
37085IVG SchoolIVG-SchoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Nederkouter 112, 9000 GentParticipeert
46871IVG SchoolIVG-SchoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Nederkouter 112, 9000 GentParticipeert
43307KTA MoBiKTA MoBiGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Coupure Rechts 312, 9000 GentParticipeert niet
36699Provinciaal instituut haartooi en schoonheidszorgen GentProvinciaal Instituut voor Haartooi en SchoonheidszorgenOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Godshuizenlaan 0, 9000 GentParticipeert niet
36624Provinciaal handels- en taalinstituut GentProvinciaal Handels- en Taalinstituut - Volledig LeerplanOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Henleykaai 83, 9000 GentParticipeert
46862Provinciale middenschool GentProvinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Abdisstraat 56, 9000 GentParticipeert
43562Tuinbouwschool MelleTuinbouwschool MelleGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Brusselsesteenweg 165, 9090 MelleParticipeert
37655GO! atheneum MerelbekeGO! atheneum MerelbekeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)Potaardeberg 59, 9820 MerelbekeParticipeert niet
33571Provinciaal instituut TienenProvinciaal Instituut voor Secundair onderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)Alexianenweg 2, 3300 TienenParticipeert
42002GO! atheneum D'Hek LandenGO! atheneum d' hek LandenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)Tiensestraat 57, 3400 LandenParticipeert
128983GO! atheneum TienenGO! atheneum TienenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)Gilainstraat 70, 3300 TienenParticipeert niet
42994TechniGO! campus De Voorstad AalstTechniGO! campus De Voorstad AalstGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)Welvaartstraat 70, 9300 AalstParticipeert
42994TechniGO! campus De Voorstad AalstTechniGO! campus De Voorstad AalstGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)Welvaartstraat 70, 9300 AalstParticipeert
27342GO! IBSO De Horizon AalstGO! instituut voor buitengewoon secundair onderwijs De HorizonGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)Molendreef 57, 9300 AalstParticipeert
42929GO! Atheneum AalstGO! Atheneum AalstGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)Graanmarkt 14, 9300 AalstParticipeert
42961GO! De Handelsschool AalstGO! De Handelsschool AalstGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)Keizersplein 19, 9300 AalstParticipeert
42952GO! lyceum AalstGO! lyceum AalstGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)Pontstraat 51, 9300 AalstParticipeert
43018TechniGO! campus Ledebaan AalstTechniGO! middenschool AalstGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)Ledebaan 101, 9300 AalstParticipeert
43026TechniGO! campus Ledebaan AalstTechniGO! campus Ledebaan AalstGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)Ledebaan 101, 9300 AalstParticipeert
43604GO! middenschool NinoveGO! Middenschool NinoveGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 35 - SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)Astridlaan 33, 9400 NinoveParticipeert
43117GO! atheneum DenderleeuwGO! atheneum DenderleeuwGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 35 - SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)Kouterbaan 20, 9470 DenderleeuwParticipeert
41673GO! Atheneum LiedekerkeGO! Atheneum LiedekerkeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 35 - SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)Kleemputtenstraat 20, 1770 LiedekerkeParticipeert
43596GO! atheneum NinoveGO! Atheneum NinoveGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 35 - SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)Dreefstraat 31, 9400 NinoveParticipeert
37747Provinciaal Technisch Instituut - NinoveProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 35 - SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)Centrumlaan 160, 9400 NinoveParticipeert
44073GO! technisch atheneum De Wijzer GenkGO! campus Genk Technisch Atheneum De WijzerGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)Mosselerlaan 94, 3600 GenkParticipeert
27251GO! SBSO De Richter GenkGO! Secundaire school voor buitengewoon onderwijs De RichterGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)Richter 27, 3600 GenkParticipeert niet
43992GO! atheneum BreeGO! Atheneum BreeGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)Millenstraat 14, 3960 BreeParticipeert niet
44016GO! atheneum Dilsen-Stokkem MaaslandGO! Nikola Tesla middenschoolGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)Stadsgraaf 22, 3650 Dilsen-StokkemParticipeert niet
44057GO! Atheneum ALTEA GenkGO! Campus Genk ALTEAGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)Sint-Lodewijkstraat 26, 3600 GenkParticipeert niet
44041GO! Middenschool GenkGO! campus Genk MiddenschoolGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)Mosselerlaan 62, 3600 GenkParticipeert niet
44347GO! atheneum Van Eyck MaaseikGO! Atheneum Campus Van Eyck MaaseikGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)Burgemeester Philipslaan 19, 3680 MaaseikParticipeert niet
44362GO! atheneum Van Eyck MaaseikGO! Technisch Atheneum Campus Van Eyck MaaseikGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)Burgemeester Philipslaan 19, 3680 MaaseikParticipeert niet
44371GO! atheneum Van Eyck MaaseikGO! Middenschool Campus Van Eyck MaaseikGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)Burgemeester Philipslaan 20, 3680 MaaseikParticipeert niet
44388GO!MAXwellGO! MaxwellGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)Onderwijsstraat 11, 3630 MaasmechelenParticipeert
30437bovenbouw Gitok KalmthoutGitok bovenbouwOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)Kapellensteenweg 112, 2920 KalmthoutParticipeert
29868gemeentelijk instituut BrasschaatGemeentelijk Instituut Brasschaat Secundair OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)Door Verstraetelei 50, 2930 BrasschaatParticipeert
29876gemeentelijke middenschool BrasschaatGemeentelijke Middenschool BrasschaatOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)Miksebaan 47, 2930 BrasschaatParticipeert
48991middenschool Gitok KalmthoutGitok eerste graadOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)Kapellensteenweg 501, 2920 KalmthoutParticipeert
39263Provinciale Handelsschool HasseltProvinciale Handelsschool HasseltOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Gouverneur Verwilghensingel 1, 3500 HasseltParticipeert niet
27871STEBO Buso - Dilsen-StokkemGemeentelijke School voor Buitengewoon Secundair Onderwijs STEBOOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Rijksweg 454, 3650 Dilsen-StokkemParticipeert
27938Provinciale Buso PROVIL IONProvinciaal Instituut Lommel Individueel Onderwijs Buitengewoon secundair onderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Duinenstraat 1, 3920 LommelParticipeert niet
39743Provinciale Secundaire School BilzenProvinciale Secundaire School BilzenOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Appelboomgaardstraat 2, 3740 MunsterbilzenParticipeert niet
38885Provinciale Middenschool - DiepenbeekProvinciale Secundaire SchoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Stationsstraat 36, 3590 DiepenbeekParticipeert niet
38919Provinciale Middenschool - DiepenbeekProvinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Stationsstraat 36, 3590 DiepenbeekParticipeert niet
38927Stedelijke HumanioraStedelijke HumanioraOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Europalaan 10, 3650 Dilsen-StokkemParticipeert niet
39099Provinciale Middenschool HasseltProvinciale Middenschool HasseltOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Gouverneur Verwilghensingel 1, 3500 HasseltParticipeert niet
50096Provinciale Middenschool HasseltProvinciale Secundaire School HasseltOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Gouverneur Verwilghensingel 3, 3500 HasseltParticipeert niet
39561Prov. Inst. Secundair Onderwijs PROVILProvinciaal Instituut Lommel - Secundair Onderwijs PROVILOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Duinenstraat 1, 3920 LommelParticipeert niet
39561Prov. Inst. Secundair Onderwijs PROVILProvinciaal Instituut Lommel - Secundair Onderwijs PROVILOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Duinenstraat 1, 3920 LommelParticipeert niet
39719Provinciale Technische School MaasmechelenProvinciale Technische SchoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Europaplein 36, 3630 MaasmechelenParticipeert niet
39719Provinciale Technische School MaasmechelenProvinciale Technische SchoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Europaplein 36, 3630 MaasmechelenParticipeert niet
40055Provinciaal Inst. Biotechnisch OnderwijsProvinciaal Instituut voor Biotechnisch OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Sint-Truidersteenweg 323, 3700 TongerenParticipeert niet
40121Provinciale Secundaire School VoerenProvinciale Secundaire School te VoerenOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Hoeneveldje 2, 3798 's GravenvoerenParticipeert
32177Hoofdstedelijk atheneum Karel Buls LakenHoofdstedelijk Atheneum Karel BulsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)Bonekruidlaan 88, 1020 LakenParticipeert niet
32284Instituut Anneessens-Funck TSO-BSO BrusselInstituut Anneessens - FunckOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)Groot Eiland 39, 1000 BrusselParticipeert
112102Atheneum WispelbergAtheneum WispelbergOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)Wispelbergstraat 2, 9000 GentParticipeert
127902Autonoom Centrum voor DBSOAutonoom Centrum voor Deeltijds Beroepssecundair OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)Wittemolenstraat 9, 9040 Sint-AmandsbergParticipeert niet
28191Stedelijke Buso Bert CarlierStedelijk Buitengewoon Secundair Onderwijs Instituut Bert CarlierOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)Oudenaardsesteenweg 74, 9000 GentParticipeert niet
36764Hotelschool GentHotelschool GentOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)Lange Violettestraat 12, 9000 GentParticipeert
50633Secundair Kunstinstituut - GentSecundair KunstinstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)Ottogracht 4, 9000 GentParticipeert
116749V.I.P.-schoolSchool voor Verkoop, Informatieverwerking en PersonenzorgOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)Martelaarslaan 13, 9000 GentParticipeert niet
28514PIVA AntwerpenProvinciaal Instituut PIVAOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Desguinlei 244, 2018 AntwerpenParticipeert
112797avAnt provinciaal onderwijs AntwerpenavAnt Provinciaal OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Brialmontlei 45, 2018 AntwerpenParticipeert
117771middenschool avAnt provinciaal onderwijs AntwerpenavAnt Provinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Turnhoutsebaan 250, 2100 DeurneParticipeert
29983gemeentelijk technisch instituut DuffelGemeentelijk Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Rooienberg 20, 2570 DuffelParticipeert
40626GO! Erasmusatheneum EssenGO! Erasmusatheneum EssenKalmthoutGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Hofstraat 14, 2910 EssenParticipeert
40774GO! atheneum Irishof KapellenGO! atheneum Irishof KapellenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Streepstraat 16, 2950 KapellenParticipeert
40791GO! middenschool KapellenGO! middenschool KapellenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Streepstraat 16, 2950 KapellenParticipeert
40782GO! technisch atheneum KapellenGO! technisch atheneum KapellenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Pastoor Vandenhoudtstraat 8, 2950 KapellenParticipeert
117788Provinciale Middenschool - StabroekProvinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Laageind 19, 2940 StabroekParticipeert
128538Provinciale Technische Scholen MechelenPTS, Provinciale Scholen voor Tuinbouw en TechniekOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Antwerpsesteenweg 145, 2800 MechelenParticipeert
128538Provinciale Technische Scholen MechelenPTS, Provinciale Scholen voor Tuinbouw en TechniekOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Antwerpsesteenweg 145, 2800 MechelenParticipeert
128546Provinciale Technische Scholen MechelenProvinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Antwerpsesteenweg 145, 2800 MechelenParticipeert
31161gesubsidieerd technisch instituut MortselGesubsidieerd Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Dieseghemlei 60, 2640 MortselParticipeert
31179gemeentelijk instituut voor technisch en handelsonderwijs NijlenGemeentelijk Instituut voor Technisch en HandelsonderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Gemeentestraat 41, 2560 NijlenParticipeert niet
31393Provinciaal Instituut voor Technisch Onderwijs - StabroekProvinciaal Instituut voor Technisch OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)Laageind 19, 2940 StabroekParticipeert
27565De leerexpert Ertbrugge DeurneDe Leerexpert ErtbruggeOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Schotensesteenweg 252, 2100 DeurneParticipeert
27599de leerexpert Dullingen BrasschaatDe Leerexpert DullingenOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Dullingen 46, 2930 BrasschaatParticipeert
29281konkinklijke balletschool AntwerpenKoninklijke Balletschool AntwerpenOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Maria Pijpelincxstraat 1, 2000 AntwerpenParticipeert
28721stedelijk lyceum Cadix AntwerpenStedelijk Lyceum CadixOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Cadixstraat 2, 2000 AntwerpenParticipeert
29901stedelijk lyceum Lakbors AntwerpenStedelijk Lyceum LakborsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Confortalei 173, 2100 DeurneParticipeert
28639stedelijk lyceum Lamorinière AntwerpenStedelijk Lyceum LamoriniÞreOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)LamoriniÞrestraat 248, 2018 AntwerpenParticipeert
29331stedelijk lyceum Lange Beeldekens AntwerpenStedelijk Lyceum Lange BeeldekensOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Lange Beeldekensstraat 264, 2060 AntwerpenParticipeert
29306stedelijk lyceum Linkeroever AntwerpenStedelijk Lyceum LinkeroeverOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Gloriantlaan 60, 2050 AntwerpenParticipeert
110031stedelijk lyceum Meir AntwerpenStedelijk Lyceum MeirOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Eikenstraat 8, 2000 AntwerpenParticipeert
110031stedelijk lyceum Meir AntwerpenStedelijk Lyceum MeirOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Eikenstraat 8, 2000 AntwerpenParticipeert
28613stedelijk lyceum Olympiade AntwerpenStedelijk Lyceum OlympiadeOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)VIIde-Olympiadelaan 2, 2020 AntwerpenParticipeert
29017stedelijk lyceum Pestalozzi I AntwerpenStedelijk Lyceum Pestalozzi IOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Jan De Voslei 6, 2020 AntwerpenParticipeert
29348stedelijk lyceum Quellin AntwerpenStedelijk Lyceum QuellinOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Quellinstraat 31, 2018 AntwerpenParticipeert
29942stedelijk lyceum Waterbaan AntwerpenStedelijk Lyceum WaterbaanOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Waterbaan 159, 2100 DeurneParticipeert
125328stedelijk lyceum Zuid AntwerpenStedelijk Lyceum ZuidOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)August Leyweg 3, 2020 AntwerpenParticipeert
125328stedelijk lyceum Zuid AntwerpenStedelijk Lyceum ZuidOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)August Leyweg 3, 2020 AntwerpenParticipeert
111757middenschool Sint-Agnesinstituut AntwerpenSint-Agnesinstituut MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)Dokter Coenstraat 24, 2660 HobokenParticipeert
131821BuSO KOCA AntwerpenBuSO KOCA Secundair Onderwijs (t9 OV1 & OV4)Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)Van Schoonbekestraat 131, 2018 AntwerpenParticipeert
27482BuSO KOCA AntwerpenBuSO KOCA Secundair Onderwijs (OV1 t7 & OV3)Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)Van Schoonbekestraat 131, 2018 AntwerpenParticipeert
30312technisch instituut Don Bosco AntwerpenDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)Salesianenlaan 1, 2660 HobokenParticipeert niet
30312technisch instituut Don Bosco AntwerpenDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)Salesianenlaan 1, 2660 HobokenParticipeert niet
53331bovenbouw Pius X instituut AntwerpenH.Pius X-instituut - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)VIIde-Olympiadelaan 25, 2020 AntwerpenParticipeert
111741Sint-Agnesinstituut - BovenbouwSint-AgnesinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)Kloosterstraat 72, 2660 HobokenParticipeert
105403Groenendaalcollege AntwerpenGroenendaalcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Gagelveldenstraat 71, 2170 MerksemParticipeert
126491CLW AntwerpenCentrum voor Leren en Werken AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Prins Leopoldstraat 51, 2140 BorgerhoutParticipeert
27581BuSO Kristus Koning Sint-Job-in-'t-GoorVrije Gesubsidieerde BuSO - school Kristus-KoningVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)BethaniÙnlei 5, 2960 Sint-Job-in-'t-GoorParticipeert niet
109983JOMA MerksemJOMA secundair MerksemVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Maantjessteenweg 130, 2170 MerksemParticipeert
30007Moretus EkerenMoretus 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Oorderseweg 8, 2180 EkerenParticipeert
30015Moretus EkerenMoretus 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Kloosterstraat 82, 2180 EkerenParticipeert
30023Moretus EkerenMoretus 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Kloosterstraat 82, 2180 EkerenParticipeert
47597Moretus EkerenMoretus 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Oorderseweg 8, 2180 EkerenParticipeert
30941Sint-Eduardusinstituut AntwerpenSint-EduardusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Broeder Frederikstraat 3, 2170 MerksemParticipeert niet
30924Stella Marisinstituut AntwerpenStella MarisinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Stella Marisstraat 2, 2170 MerksemParticipeert
111765bovenbouw technicum Noord AntwerpenTechnicum Noord-Antwerpen BovenbouwschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Londenstraat 43, 2000 AntwerpenParticipeert
111765bovenbouw technicum Noord AntwerpenTechnicum Noord-Antwerpen BovenbouwschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Londenstraat 43, 2000 AntwerpenParticipeert
115303Scheppersinstituut Deurne en AntwerpenScheppersinstituut 2 Deurne & AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)Van Helmontstraat 27, 2060 AntwerpenParticipeert
115311Scheppersinstituut Deurne en AntwerpenScheppersinstituut 3 Deurne & AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)Van Helmontstraat 27, 2060 AntwerpenParticipeert
47258Scheppersinstituut Deurne en AntwerpenScheppersinstituut 1 Deurne & AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)Van Helmontstraat 29, 2060 AntwerpenParticipeert
28589Instituut Sint-Maria AntwerpenInstituut Sint-MariaVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)Lovelingstraat 8, 2060 AntwerpenParticipeert
127456Onze-Lieve-Vrouwecollege AntwerpenOnze-Lieve-Vrouwecollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)Frankrijklei 91, 2000 AntwerpenParticipeert
28852Onze-Lieve-Vrouwecollege AntwerpenOnze-Lieve-VrouwecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)Frankrijklei 91, 2000 AntwerpenParticipeert
29058Sint-Lucas KunstsecundairSint-Lucas KunstsecundairVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)Sint-Jozefstraat 35, 2018 AntwerpenParticipeert
127449Xaveriuscollege AntwerpenXaveriuscollege2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)Collegelaan 36, 2140 BorgerhoutParticipeert
29751Xaveriuscollege AntwerpenXaveriuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)Collegelaan 36, 2140 BorgerhoutParticipeert
28878Instituut Dames van het Christelijk Onderwijs AntwerpenInstituut Dames van het Christelijk OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)Lange Nieuwstraat 94, 2000 AntwerpenParticipeert
29447Instituut Maris Stella - Sint-Agnes BorgerhoutInstituut Maris Stella - Sint-AgnesVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)Turnhoutsebaan 226, 2140 BorgerhoutParticipeert
55913Handelsschool Sint-Lodewijk AntwerpenSecundaire Handelsschool Sint-LodewijkVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)Lombardenvest 52, 2000 AntwerpenParticipeert
46813middenschool Sint-Annacollege AntwerpenSint-Annacollege -MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)Willem Gijsselsstraat 1, 2050 AntwerpenParticipeert
28845Sint-Norbertusinstituut Amerikalei AntwerpenSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)Amerikalei 47, 2000 AntwerpenParticipeert
48728Sint-Willebrord-Heilige Familie BerchemSint-Willebrord-H.FamilieVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)Jan Moorkensstraat 95, 2600 BerchemParticipeert
30049Sint-Jozefinstituut ASO EssenSint-Jozefinstituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)Hofstraat 56, 2910 EssenParticipeert
30031college van het Eucharistisch Hart EssenCollege van het Eucharistisch HartVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)Rouwmoer 7, 2910 EssenParticipeert
30056Don Bosco-Mariaberginstituut EssenDon Bosco-MariaberginstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)Kloosterstraat 70, 2910 EssenParticipeert
30445Instituut Heilig Hart KalmthoutInstituut Heilig HartVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)Kapellensteenweg 190, 2920 KalmthoutParticipeert
30478Instituut Mater Salvatoris KapellenMater SalvatorisinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)Dorpsstraat 40, 2950 KapellenParticipeert
30486Instituut Mater Salvatoris KapellenInstituut Mater SalvatorisVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)Dorpsstraat 40, 2950 KapellenParticipeert
31807Stella Matutina-Instituut WuustwezelStella Matutina-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)Kloosterstraat 7, 2990 WuustwezelParticipeert
31336Sint-Jozefinstituut SchotenSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)Jozef Hendrickxstraat 153, 2900 SchotenParticipeert niet
29827Mater Dei instituut BrasschaatMater Dei InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)Bredabaan 394, 2930 BrasschaatParticipeert
29851Mater Dei instituut BrasschaatMater Dei-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)Bredabaan 394, 2930 BrasschaatParticipeert
31351Heilig Hart van Maria-instituut 's GravenwezelHeilig Hart van Maria-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)Oudaen 72, 2970 SchildeParticipeert niet
31344Sint-Cordula Instituut SchotenSint-Cordula InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)Wilgendaalstraat 7, 2900 SchotenParticipeert
31311Vita et Pax College SchotenVita et Pax CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)Victor Frislei 18, 2900 SchotenParticipeert niet
31682Annuntia-Instituut WijnegemAnnuntia-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)Turnhoutsebaan 430, 2110 WijnegemParticipeert niet
31674Sint-Jan BerchmanscollegeSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)Kasteellaan 18, 2390 WestmalleParticipeert niet
31245Immaculata InstituutImmaculata InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)Hoogstraatsebaan 2, 2390 OostmalleParticipeert niet
122721Mariagaarde InstituutMariagaarde Instituut MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)Oude Molenstraat 13, 2390 WestmalleParticipeert niet
31666Mariagaarde InstituutMariagaarde InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)Oude Molenstraat 13, 2390 WestmalleParticipeert niet
127597Maris Stella InstituutMaris Stella Instituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)Antwerpsesteenweg 67, 2390 MalleParticipeert niet
31252Maris Stella InstituutMaris Stella InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)Antwerpsesteenweg 67, 2390 MalleParticipeert niet
125195Sint-Jan Berchmanscollege MSSint-Jan Berchmanscollege MSVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)Kasteellaan 18, 2390 WestmalleParticipeert niet
31815V.T.I.Vrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)Langestraat 199, 2240 ZandhovenParticipeert niet
30361Vrij Instituut voor Technisch OnderwijsVrij Instituut voor Technisch OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)Gravin Elisabethlaan 30, 2320 HoogstratenParticipeert niet
27607Buso BerkenbeekBuitengewoon secundair onderwijs BerkenbeekVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)Nieuwmoerse Steenweg 113, 2990 WuustwezelParticipeert niet
30403ASO SpijkerASO SpijkerVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)Lindendreef 37, 2320 HoogstratenParticipeert niet
118307Klein SeminarieKlein Seminarie Hoogstraten eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)Vrijheid 234, 2320 HoogstratenParticipeert niet
30395Klein SeminarieKlein SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)Vrijheid 234, 2320 HoogstratenParticipeert niet
122861V.T.I. SpijkerVrij Technisch Instituut Spijker eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)Gelmelstraat 62, 2320 HoogstratenParticipeert niet
30379V.T.I. SpijkerVrij Technisch Instituut SpijkerVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)Gelmelstraat 62, 2320 HoogstratenParticipeert niet
122788Heilig GrafHeilig Graf 122788Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)Patersstraat 28, 2300 TurnhoutParticipeert niet
31427Heilig GrafHeilig Graf 031427Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)Patersstraat 28, 2300 TurnhoutParticipeert niet
31435Heilig GrafHeilig Graf 031435Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)Apostoliekenstraat 26, 2300 TurnhoutParticipeert niet
31492Heilig GrafHeilig Graf 031492Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)Patersstraat 28, 2300 TurnhoutParticipeert niet
31559Heilig GrafHeilig Graf 031559Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)Apostoliekenstraat 26, 2300 TurnhoutParticipeert niet
31468H.Inst.voor Verpleegkunde Sint-ElisabethHoger Instituut voor Verpleegkunde Sint-ElisabethVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)Herentalsstraat 70, 2300 TurnhoutParticipeert niet
127514Sint-Jozefcollege TurnhoutSint-Jozefcollege TurnhoutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)Koningin Astridlaan 33, 2300 TurnhoutParticipeert niet
127522Sint-Jozefcollege TurnhoutSint-Jozefcollege Turnhout 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)Koningin Astridlaan 33, 2300 TurnhoutParticipeert niet
29454Sint-Claracollege ArendonkSint-ClaracollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)Kloosterbaan 5, 2370 ArendonkParticipeert niet
123571Sint-Pietersinstituut TurnhoutSint-PietersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)Jubileumlaan 1, 2300 TurnhoutParticipeert
123588Sint-Pietersinstituut TurnhoutSint-Pietersinstituut Hoger Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)Jubileumlaan 1, 2300 TurnhoutParticipeert
31476Sint-Victorinstituut TurnhoutSint-VictorinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)Kasteelplein 20, 2300 TurnhoutParticipeert niet
116971Vrije Technische Scholen van TurnhoutVrije Technische Scholen van TurnhoutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)Zandstraat 101, 2300 TurnhoutParticipeert niet
116971Vrije Technische Scholen van TurnhoutVrije Technische Scholen van TurnhoutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)Zandstraat 101, 2300 TurnhoutParticipeert niet
116988Vrije Technische Scholen van TurnhoutVrije Technische Scholen van TurnhoutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)Zandstraat 101, 2300 TurnhoutParticipeert niet
125799Rozenberg MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)Rozenberg 2, 2400 MolParticipeert
125807Rozenberg MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)Rozenberg 2, 2400 MolParticipeert
125823Rozenberg MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)Rozenberg 2, 2400 MolParticipeert
125831Rozenberg MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)Rozenberg 2, 2400 MolParticipeert
118372Sint-Jan Berchmanscollege MolSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)Jakob Smitslaan 36, 2400 MolParticipeert
118381Sint-Jan Berchmanscollege MolSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)Jakob Smitslaan 36, 2400 MolParticipeert
31062Sint-Jan Berchmanscollege MolSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)Jakob Smitslaan 36, 2400 MolParticipeert
31054Sint-Lutgardis MolSint-LutgardisVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)Gasthuisstraat 3, 2400 MolParticipeert
123786Technisch instituut Sint-Paulus MolTechnisch Instituut Sint-PaulusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)Kruisven 25, 2400 MolParticipeert
123794Technisch instituut Sint-Paulus MolTechnisch Instituut Sint-PaulusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)Kruisven 25, 2400 MolParticipeert
123844Sint-Lambertus 1Sint-Lambertus 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 12 - SGKSO Westerlo (Westerlo)Denis Voetsstraat 21, 2260 WesterloParticipeert niet
123851Sint-Lambertus 1Sint-Lambertus 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 12 - SGKSO Westerlo (Westerlo)Sint-Lambertusstraat 8, 2260 WesterloParticipeert niet
123869Sint-Lambertus 1Sint-Lambertus 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 12 - SGKSO Westerlo (Westerlo)Sint-Lambertusstraat 8, 2260 WesterloParticipeert niet
123877Sint-Lambertus 1Sint-Lambertus 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 12 - SGKSO Westerlo (Westerlo)Denis Voetsstraat 21, 2260 WesterloParticipeert niet
48397Sint-Lambertus 1Sint-Lambertus 5Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 12 - SGKSO Westerlo (Westerlo)Denis Voetsstraat 21, 2260 WesterloParticipeert niet
116855KOGEKA 1KOGEKA 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 13 - SGKSO KOGEKA (Geel)Technische-Schoolstraat 52, 2440 GeelParticipeert niet
116871KOGEKA 1KOGEKA 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 13 - SGKSO KOGEKA (Geel)Technische-Schoolstraat 52, 2440 GeelParticipeert niet
116871KOGEKA 1KOGEKA 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 13 - SGKSO KOGEKA (Geel)Technische-Schoolstraat 52, 2440 GeelParticipeert niet
123661KOGEKA 1KOGEKA 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 13 - SGKSO KOGEKA (Geel)Schuttershof 2, 2440 GeelParticipeert niet
123679KOGEKA 1KOGEKA 6Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 13 - SGKSO KOGEKA (Geel)Gasthuisstraat 2, 2440 GeelParticipeert niet
123687KOGEKA 1KOGEKA 7Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 13 - SGKSO KOGEKA (Geel)Technische-Schoolstraat 52, 2440 GeelParticipeert niet
123695KOGEKA 1KOGEKA 8Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 13 - SGKSO KOGEKA (Geel)Pas 110, 2440 GeelParticipeert niet
30098KOGEKA 1KOGEKA 5Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 13 - SGKSO KOGEKA (Geel)Schuttershof 2, 2440 GeelParticipeert niet
30494KOGEKA 1KOGEKA 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 13 - SGKSO KOGEKA (Geel)Mgr. Heylenstraat 37, 2460 KasterleeParticipeert niet
109975Sint-JozefscollegeSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)Collegestraat 46, 2200 HerentalsParticipeert niet
30239Sint-JozefscollegeSint-Jozefinstituut - NormaalschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)Collegestraat 46, 2200 HerentalsParticipeert niet
30213Francesco-PaviljoenFrancesco-PaviljoenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)Bovenrij 30, 2200 HerentalsParticipeert niet
30221Instituut van de VoorzienigheidInstituut van de VoorzienigheidVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)Scheppersstraat 9, 2200 HerentalsParticipeert niet
30262Sint-JozefinstituutSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)Collegestraat 46, 2200 HerentalsParticipeert niet
30205Technisch Instituut ScheppersTechnisch Instituut ScheppersVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)Scheppersstraat 9, 2200 HerentalsParticipeert niet
31583Kardinaal van Roeyinstituut VorselaarKardinaal van Roey-Instituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 15 - SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)Mgr. Donchelei 7, 2290 VorselaarParticipeert niet
31187Sint-Calasanzinstituut NijlenSint-CalasanzinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 15 - SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)Nonnenstraat 21, 2560 NijlenParticipeert
31591Kardinaal van Roey-InstituutKardinaal van Roey-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 15 - SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)Mgr. Donchelei 7, 2290 VorselaarParticipeert niet
30163Heilig Hart - Middenschool- Heist-op-den-BergHeilig Hart - Middenschool 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)Biekorfstraat 8, 2220 Heist-op-den-BergParticipeert
30171Heilig Hart - Middenschool- Heist-op-den-BergHeilig Hart - Bovenbouw 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)Kloosterstraat 7, 2220 Heist-op-den-BergParticipeert
30189Heilig Hart - Middenschool- Heist-op-den-BergHeilig Hart - Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)Biekorfstraat 10, 2220 Heist-op-den-BergParticipeert
30197Heilig Hart - Middenschool- Heist-op-den-BergHeilig Hart - Bovenbouw 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)Kloosterstraat 5, 2220 Heist-op-den-BergParticipeert
118356middenschool Heilig Hart van Maria BerlaarHeilig Hart van Maria BerlaarVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)Sollevelden 3, 2590 BerlaarParticipeert
30155Sint-Lambertusinstituut Heist-op-den-BergSint-LambertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)Kerkplein 14, 2220 Heist-op-den-BergParticipeert
123273Sint-Gummaruscollege LierSint-Gummaruscollege EG-1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)Kanunnik Davidlaan 10, 2500 LierParticipeert
123653Sint-Gummaruscollege LierSint-Gummaruscollege EG-2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)Kanunnik Davidlaan 10, 2500 LierParticipeert
30585Sint-Gummaruscollege LierSint-GummaruscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)Kanunnik Davidlaan 10, 2500 LierParticipeert
27656BuSO De Regenboog LierGesubsidieerde vrije school voor Buitengewoon Secundair Onderwijs De RegenboogVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)Kapelstraat 33, 2500 LierParticipeert niet
30577Sint-Aloysiusinstituut LierSint-Aloysiusinstituut voor VerpleegkundeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)Kolveniersvest 24, 2500 LierParticipeert
123281Sint-JozefinstituutSint-Jozefinstituut eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 18 - SGKSO Kontich - Hove (Kontich)
Gemeenteplein 8, 2550 KontichParticipeert niet
30511Sint-JozefinstituutSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 18 - SGKSO Kontich - Hove (Kontich)
Gemeenteplein 8, 2550 KontichParticipeert niet
30411Regina Pacisinstituut - ASORegina Pacisinstituut - A.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 18 - SGKSO Kontich - Hove (Kontich)
Boechoutsesteenweg 87, 2540 HoveParticipeert niet
123265Sint-Ritacollege eerste graadSint-Ritacollege eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 18 - SGKSO Kontich - Hove (Kontich)
Pierstraat 1, 2550 KontichParticipeert niet
30528Sint-Ritacollege eerste graadSint-Ritacollege zesjarige schoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 18 - SGKSO Kontich - Hove (Kontich)
Pierstraat 1, 2550 KontichParticipeert niet
30502V.T.I.Vrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 18 - SGKSO Kontich - Hove (Kontich)
Edegemsesteenweg 129, 2550 KontichParticipeert niet
29793Sint-Jozefsinstituut BorsbeekSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)de Robianostraat 11, 2150 BorsbeekParticipeert
123761Sint-Gabriëlcollege BoeckhoutSint-GabriÙlcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)Lange Kroonstraat 72, 2530 BoechoutParticipeert niet
123778Sint-Gabriëlcollege BoeckhoutSint-GabriÙlcollege - Middenschool 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)Lange Kroonstraat 72, 2530 BoechoutParticipeert niet
125203Sint-Gabriëlcollege BoeckhoutSint-GabriÙlcollege - Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)Lange Kroonstraat 72, 2530 BoechoutParticipeert niet
127944OLV van Lourdescollege EdegemOnze-Lieve-Vrouw-van-LourdescollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)Rombaut Keldermansstraat 33, 2650 EdegemParticipeert
127951OLV van Lourdescollege EdegemOnze-Lieve-Vrouw-van-Lourdescollege MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)Rombaut Keldermansstraat 33, 2650 EdegemParticipeert
129411Katholiek Secundair Onderwijs MortselKatholiek Secundair Onderwijs MortselVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)Eduard Arsenstraat 40, 2640 MortselParticipeert
28043Buso vrije school Haverlo AssebroekBuitengewoon Secundair Onderwijs HaverloVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Weidestraat 156, 8310 AssebroekParticipeert
27995Buso Sint-Rafaël GentBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-RafaelVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Maagdestraat 56, 9000 GentParticipeert
35097Land- en tuinbouwinstituut OedelemLand- en TuinbouwinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Bruggestraat 190, 8730 OedelemParticipeert
34017Sint-Lutgartinstituut BeernemSint-LutgartinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Rollebaanstraat 10, 8730 BeernemParticipeert
34124Hotel- en toerismeschool Spermalie BruggeHotel- en Toerismeschool SpermalieVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Snaggaardstraat 15, 8000 BruggeParticipeert
110007Instituut Mariawende-Blydhove Brugge Sint-KruisInstituut Mariawende-BlydhoveVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Boogschutterslaan 25, 8310 Sint-KruisParticipeert
34231OLV college AssebroekOnze-Lieve-VrouwecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Collegestraat 24, 8310 AssebroekParticipeert
34181Sint-Andreasinstituut BruggeSint-AndreasinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Garenmarkt 8, 8000 BruggeParticipeert
34272Sint-Andreaslyceum BruggeSint-AndreaslyceumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Fortuinstraat 29, 8310 Sint-KruisParticipeert
131409Sint-Leo Hemelsdaele BruggeSint-Leo Hemelsdaele 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Potterierei 11, 8000 BruggeParticipeert
112078VTI BruggeVrij Technisch Instituut - Brugge MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Boeveriestraat 73, 8000 BruggeParticipeert
34074VTI BruggeVrij Technisch Instituut BruggeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Boeveriestraat 73, 8000 BruggeParticipeert
34074VTI BruggeVrij Technisch Instituut BruggeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Boeveriestraat 73, 8000 BruggeParticipeert
48769Hotelschool Ter Groene Poorte BruggeBrood- en banketbakkerijschoolTer Groene PoorteVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Groene-Poortdreef 17, 8200 Sint-MichielsParticipeert
28035Buso Ravelijn BruggeBuitengewoon Secundair Onderwijs RavelijnVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)BarriÞrestraat 4, 8200 Sint-MichielsParticipeert
34249Abdijschool van Zevenkerken Sint-AndriesAbdijschool van ZevenkerkenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Zevenkerken 4, 8200 Sint-AndriesParticipeert
34306Immaculata-instituut BruggeImmaculata-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Koningin Astridlaan 4, 8200 Sint-MichielsParticipeert
34165Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut BruggeSint-Franciscus-XaveriusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Mariastraat 7, 8000 BruggeParticipeert
34256OLV Hemelvaartinstituut ASO BruggeOnze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Doornstraat 3, 8200 Sint-AndriesParticipeert
34058Sint-Jozefinstituut TSO BSO BruggeSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Zilverstraat 26, 8000 BruggeParticipeert
123802Sint-Lodewijskscollege BruggeSint-LodewijkscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Magdalenastraat 30, 8200 Sint-AndriesParticipeert
123811Sint-Lodewijskscollege BruggeSint-Lodewijkscollege Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Magdalenastraat 30, 8200 Sint-AndriesParticipeert
34082Technisch instituut Heilige Familie BruggeTechnisch Instituut Heilige FamilieVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Oude Zak 38, 8000 BruggeParticipeert
34314Ter Groene Poorte (brood- & banketbakk.)Hotelschool en Slagerijschool Ter Groene PoorteVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Spoorwegstraat 14, 8200 Sint-MichielsParticipeert
34331Vrij handels- en sportinstituut BruggeVrij Handels- en Sportinstituut Sint-MichielsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Spoorwegstraat 14, 8200 Sint-MichielsParticipeert
104141ZoWe Verpleegkunde BruggeZOWE VerpleegkundeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)BarriÞrestraat 2, 8200 Sint-MichielsParticipeert
35238middenschool Sint-Pieter OostkampMiddenschool Sint-PieterVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Kortrijksestraat 47, 8020 OostkampParticipeert
34041middenschool Sint-Jozef Sint-Pieter BlankenbergeSint-Jozef Sint-PieterVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)Weststraat 86, 8370 BlankenbergeParticipeert
131342OLV Ter Duinen HeistOnze-Lieve-Vrouw Ter DuinenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)Kursaalstraat 40, 8301 Heist-aan-ZeeParticipeert
34629Sint-Bernardusinstituut Knokke-HeistSint-BernardusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)Sportlaan 4, 8300 KnokkeParticipeert
34611Sint-Jozefslyceum Knokke-HeistSint-Jozefsinstituut LyceumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)Van Rysselberghestraat 12, 8300 Knokke-HeistParticipeert
34389Sint-Godelievecollege GistelSint-GodelievecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)St-Jans-Gasthuisstraat 20, 8470 GistelParticipeert
28051BuSO Ter Strepe MiddelkerkeBuitengewoon Secundair Onderwijs Ter StrepeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)Westendelaan 39, 8430 MiddelkerkeParticipeert
126706middenschool Sint-Godelievecollege GistelSint-Godelievecollege MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)St-Jans-Gasthuisstraat 20, 8470 GistelParticipeert
126805Petrus & Paulus Onze Lieve vrouwecollege OostendePetrus & Paulus campus centrumOnze-Lieve-Vrouwecollege middenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)Vindictivelaan 9, 8400 OostendeParticipeert
35212Petrus & Paulus Sint-Jozefinstituut OostendePetrus & Paulus Centrum Sint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)Alfons Pieterslaan 21, 8400 OostendeParticipeert
35171Petrus & Paulus Sint-Lutgardisinstituut OostendePetrus & Paulus campus west Sint-LutgardinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)Steenbakkersstraat 80, 8400 OostendeParticipeert niet
35188VTI Petrus & Paulus West OostendePetrus & Paulus campus west Vrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)Stuiverstraat 108, 8400 OostendeParticipeert
35188VTI Petrus & Paulus West OostendePetrus & Paulus campus west Vrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)Stuiverstraat 108, 8400 OostendeParticipeert
35162middenschool Petrus en Paulus centrum OostendePetrus & Paulus campus centrumOnze-Lieve-VrouwecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)Vindictivelaan 9, 8400 OostendeParticipeert
115378Sint-Andreasinstituut OostendeSint-Andreas MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)Steensedijk 151, 8400 OostendeParticipeert
35154Sint-Andreasinstituut OostendeSint-AndreasinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)Steensedijk 151, 8400 OostendeParticipeert
35667College VeurneBisschoppelijk College der Onbevlekte OntvangenisVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)Karel Coggelaan 8, 8630 VeurneParticipeert
28076BuSO De Rozenkrans en De Nieuwe Poort Nieuwpoort en OostduinkerkeBuitengewoon Secundair Onderwijs De RozenkransVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)Albert I Laan 56, 8670 OostduinkerkeParticipeert
35253Immaculata instituut De PanneImmaculata-instituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)Koninklijke Baan 28, 8660 De PanneParticipeert
34678Hotelschool Ter Duinen KoksijdeHotelschool Ter DuinenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)Houtsaegerlaan 40, 8670 KoksijdeParticipeert
105411Sint-Bernarduscollege NieuwpoortSint-BernarduscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)Marktplein 5, 8620 NieuwpoortParticipeert
35675Annuntiata instituut VeurneAnnuntiata-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)Vleeshouwersstraat 22, 8630 VeurneParticipeert
35659VTI VeurneVrij Technisch Instituut VeurneVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)Ieperse Steenweg 90, 8630 VeurneParticipeert
116913OLV instituut PoperingeOnze-Lieve-Vrouwe-instituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)Boeschepestraat 14, 8970 PoperingeParticipeert
28159BuSO De Ast PoperingeVrije school voor buitengewoonsecundair onderwijs De AstVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)Boeschepestraat 46, 8970 PoperingeParticipeert
116921Sint-Janscollege PoperingeSint-Janscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)Burgemeester Bertenplein 32, 8970 PoperingeParticipeert
35295Sint-Janscollege PoperingeSint-Janscollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)Burgemeester Bertenplein 32, 8970 PoperingeParticipeert
35311VTI PoperingeVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)Boeschepestraat 44, 8970 PoperingeParticipeert
128017lyceum IeperLyceum Ieper eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)Maloulaan 2, 8900 IeperParticipeert
34512lyceum IeperLyceum IeperVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)Maloulaan 2, 8900 IeperParticipeert
34521College IeperCollege IeperVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)Gezelleplein 11, 8900 IeperParticipeert
34471Heilige Familie IeperHeilige Familie IeperVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)Eigenheerdstraat 8, 8900 IeperParticipeert
34496Immaculata IeperImmaculata IeperVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)Rijselstraat 83, 8900 IeperParticipeert
112061VTI IeperVTI Ieper eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)Augustijnenstraat 58, 8900 IeperParticipeert
34462VTI IeperVTI IeperVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)Augustijnenstraat 58, 8900 IeperParticipeert
34959technisch instituut sint-lucasTechnisch Instituut Sint-LucasVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)Oude Leielaan 15, 8930 MenenParticipeert
34975Sint-Aloysiuscollege MenenSint-AloysiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)Grote Markt 13, 8930 MenenParticipeert
127431Sint-Jorisschool MenenSint-Jorisschool eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)Fabiolalaan 2, 8930 MenenParticipeert
129916Sint-Jozefscollege WervikSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)Koestraat 26, 8940 WervikParticipeert
118257Sint-Pauluscollege WevelgemSint-PauluscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)Deken Jonckheerestraat 16, 8560 WevelgemParticipeert
126409CLW KortrijkCentrum Leren en Werken KortrijkVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Scheutistenlaan 8, 8500 KortrijkParticipeert
112789BuSO Kouter Kortrijk campus De Lage Kouter KortrijkKouter Kortrijk BusoVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Beekstraat 113, 8500 KortrijkParticipeert
34793Don Boscocollege KortrijkDon BoscocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Don Boscolaan 30, 8500 KortrijkParticipeert
125351Guldensporencollege campus Plein KortrijkGuldensporencollege 5Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Plein 14, 8500 KortrijkParticipeert
132191RHIZO ZorgkrachtschoolRHIZO 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Burgemeester Nolfstraat 35, 8500 KortrijkParticipeert
34447Spes Nostra HeuleSpes Nostra 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Mellestraat 1, 8501 HeuleParticipeert
34454Spes Nostra HeuleSpes Nostra 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Mellestraat 1, 8501 HeuleParticipeert
111948Guldensporencollege EngineeringVrij Technisch Instituut 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Beekstraat 21, 8500 KortrijkParticipeert
131854Guldensporencollege EngineeringVrij Technisch Instituut AVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Beekstraat 21, 8500 KortrijkParticipeert
131862Guldensporencollege EngineeringVrij Technisch Instituut BVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Beekstraat 21, 8500 KortrijkParticipeert
127605Heilig Hartcollege WaregemHeilig-Hartcollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Stationsstraat 85, 8790 WaregemParticipeert
35691Heilig Hartcollege WaregemHeilig HarthandelsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Stationsstraat 85, 8790 WaregemParticipeert
35741Heilig Hartcollege WaregemHeilig-HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Stationsstraat 85, 8790 WaregemParticipeert
28101Buso Vibso WaregemBuitengewoon Secundair Onderwijs - VIBSOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Toekomststraat 75, 8790 WaregemParticipeert
33969Sint-Vincentiusinstituut AnzegemSint-VincentiusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Kerkstraat 86, 8570 AnzegemParticipeert
33993Sint-Jan Berchmanscollege AvelgemSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Kasteelstraat 12, 8580 AvelgemParticipeert
34009Sint-Jan Berchmanscollege AvelgemSint-Jan BerchmansmiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Kasteelstraat 12, 8580 AvelgemParticipeert
35717OLV HemelvaartinstituutO.-L.-V.-Hemelvaartinstituut 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Keukeldam 17, 8790 WaregemParticipeert
35758OLV HemelvaartinstituutO.-L.-V.-Hemelvaartinstituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Keukeldam 17, 8790 WaregemParticipeert
112086VTI WaregemVrij Technisch Instituut 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Toekomststraat 75, 8790 WaregemParticipeert
35709VTI WaregemVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Toekomststraat 75, 8790 WaregemParticipeert
35766VIVES HBO5 verpleegkunde Waregem-TieltVIVES HBO5 verpleegkunde Waregem-TieltVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)Vijfseweg 2, 8790 WaregemParticipeert
35535Handelsinstituut Regina Pacis TieltHandelsinstituut Regina PacisVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)Patersdreef 5, 8700 TieltParticipeert
28142BuSO De Ster TieltVrije school voor buitengewoonsecundair onderwijs De SterVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)Steenstraat 42, 8700 TieltParticipeert
35022Sportschool MeulebekeSportschool MeulebekeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)Ingelmunstersteenweg 1, 8760 MeulebekeParticipeert
60848Instituut Sancta Maria RuiseledeInstituut Sancta MariaVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)Pensionaatstraat 10, 8755 RuiseledeParticipeert
112011De Bron TieltDe BronVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)Hulstplein 32, 8700 TieltParticipeert
35527Sint-Jozefinstituut TieltSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)Kroonstraat 19, 8700 TieltParticipeert
35584VTI TieltVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)Grote Hulststraat 28, 8700 TieltParticipeert
115411MS Sint-Rembert - TorhoutMiddenschool Sint-Rembert 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Bruggestraat 23, 8820 TorhoutParticipeert
28019BuSO Huize Tordale TorhoutBuitengewoon Secundair Onderwijs Huize TordaleVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Bruggestraat 39, 8820 TorhoutParticipeert
127159Margareta-Maria instituut KortemarkMargareta-Maria-Instituut - T.S.O. - B.S.O. 1ste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Handzamestraat 18, 8610 KortemarkParticipeert
34686Margareta-Maria instituut KortemarkMargareta-Maria-Instituut - T.S.O. - B.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Handzamestraat 18, 8610 KortemarkParticipeert
34694Margareta-Maria instituut KortemarkMargareta-Maria-Instituut - A.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Handzamestraat 18, 8610 KortemarkParticipeert
35618Sint-Jozefsinstituut college TorhoutSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Bruggestraat 23, 8820 TorhoutParticipeert
35626Sint-Jozefsinstituut college TorhoutSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Bruggestraat 23, 8820 TorhoutParticipeert
35592Technisch instituut Sint-Vincentius TorhoutTechnisch Instituut Sint-VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Spinneschoolstraat 10, 8820 TorhoutParticipeert
35634VTI Sint-Aloysius TorhoutVrij Technisch Instituut Sint-AloysiusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Papebrugstraat 8, 8820 TorhoutParticipeert
35601Vrij land- en tuinbouwinsituut TorhoutVrij Land- en TuinbouwinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Conscienceplein 12, 8820 TorhoutParticipeert
35824Spes Nostra instituut ZedelgemSpes Nostra InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Pastoor Staelensstraat 4, 8210 ZedelgemParticipeert
35378Vabi RoeselareVABIVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Zuidstraat 27, 8800 RoeselareParticipeert
28126BuSO Onze Jeugd RoeselareBuitengewoon secundair onderwijs Onze JeugdVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Iepersestraat 245, 8800 RoeselareParticipeert
127795Heilige Kindsheid RoeselareHeilige KindsheidVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Wezestraat 2, 8850 ArdooieParticipeert
127803Heilige Kindsheid RoeselareHeilig Kindsheid eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Wezestraat 2, 8850 ArdooieParticipeert
123951Barnum RoeselareBARNUMVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Stokerijstraat 9, 8800 RoeselareParticipeert
123968Barnum RoeselareBarnum eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Stokerijstraat 9, 8800 RoeselareParticipeert
35345Burgerschool RoeselareBurgerschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Kattenstraat 7, 8800 RoeselareParticipeert
123935Klein Seminarie RoeselareKlein SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Zuidstraat 27, 8800 RoeselareParticipeert
123943Klein Seminarie RoeselareKlein Seminarie eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Zuidstraat 27, 8800 RoeselareParticipeert
127738OLV van Vreugde RoeselareOnze-Lieve-Vrouw van VreugdeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Mandellaan 170, 8800 RoeselareParticipeert
127746OLV van Vreugde RoeselareOnze-Lieve-Vrouw van Vreugde eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Mandellaan 170, 8800 RoeselareParticipeert
111906VTI RoeselareV.T.I. 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Leenstraat 32, 8800 RoeselareParticipeert
127779VTI RoeselareVrij Technisch Instituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Leenstraat 32, 8800 RoeselareParticipeert
127779VTI RoeselareVrij Technisch Instituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Leenstraat 32, 8800 RoeselareParticipeert
127787VTI RoeselareV.T.I. eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Leenstraat 32, 8800 RoeselareParticipeert
123976VISO RoeselareVISOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Polenplein 23, 8800 RoeselareParticipeert
123984VISO RoeselareVISO eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Polenplein 23, 8800 RoeselareParticipeert
127753VMS RoeselareVrije Middelbare SchoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Arme-Klarenstraat 40, 8800 RoeselareParticipeert
127761VMS RoeselareVrije Middelbare School eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)Arme-Klarenstraat 40, 8800 RoeselareParticipeert
34538middenschool Prizma IngelmunsterPrizma - Middenschool IngelmunsterVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)Schoolstraat 8, 8770 IngelmunsterParticipeert
127712Edugo De Brug GentEDUGO campus De Brug 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Eksaardserijweg 24, 9041 OostakkerParticipeert
127721Edugo De Brug GentEDUGO campus De Brug 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Eksaardserijweg 24, 9041 OostakkerParticipeert
28241BuSO Sint-Gregorius GentbruggeBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-GregoriusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Jules DestrÚelaan 67, 9050 GentbruggeParticipeert
28175BuSO School aan de Waterkant GentBuitengewoon Secundair Onderwijs School aan de waterkantVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Stropkaai 38, 9000 GentParticipeert
36517Sint-Franciscus EvergemSint-Franciscus EvergemVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Schepenhuisstraat 4, 9940 EvergemParticipeert
127531Sint-Paulusinstituut GentSint-Paulusinstituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Patijntjestraat 45, 9000 GentParticipeert
127548Sint-Paulusinstituut GentSint-Paulusinstituut 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Patijntjestraat 45, 9000 GentParticipeert
37581Visitatie MariakerkeVisitatieVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Zandloperstraat 8, 9030 MariakerkeParticipeert
105486Sint-Laurensinstituut ZelzateSint-Laurensinstituut - ASOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Patronagestraat 51, 9060 ZelzateParticipeert
105494Sint-Laurensinstituut ZelzateTechnisch Instituut Sint-LaurensVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Patronagestraat 51, 9060 ZelzateParticipeert
112169Sint-Bavohumaniora GentSint-Bavohumaniora MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Reep 4, 9000 GentParticipeert
36996Sint-Bavohumaniora GentSint-BavohumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Reep 4, 9000 GentParticipeert
28183IVIO Binnenhof GentInstituut voor Buitengewoon Secundair Onderwijs BinnenhofVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Peperstraat 27, 9000 GentParticipeert
36715HTISA GentHoger Technisch Instituut Sint-AntoniusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Holstraat 66, 9000 GentParticipeert
36715HTISA GentHoger Technisch Instituut Sint-AntoniusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Holstraat 66, 9000 GentParticipeert
37069IVV Sint-Vincentius HBO5 verpleegkunde GentInstituut voor Verpleegkunde Sint-VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Molenaarsstraat 30, 9000 GentParticipeert
50658Kunsthumaniora Sint-Lucas - GentKunsthumaniora Sint-LucasVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Oude Houtlei 44, 9000 GentParticipeert
36962Sint-Barbaracollege GentSint-BarbaracollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Savaanstraat 33, 9000 GentParticipeert
115352Sint-Janscollege Heiveld Sint-AmandsbergSint-JanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Visitatiestraat 5, 9040 Sint-AmandsbergParticipeert
126649Sint-Lievenscollege GentSint-Barbaracollege IVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Savaanstraat 33, 9000 GentParticipeert
127688Sint-Lievenscollege GentSint-Lievenscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Zilverenberg 1, 9000 GentParticipeert
127696Sint-Lievenscollege GentSint-LievenscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Zilverenberg 1, 9000 GentParticipeert
36939VISO GentVrij Instituut voor Secundair Onderwijs - GentVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Industrieweg 230, 9030 MariakerkeParticipeert
36913Vrije Handelsschool Sint-Joris GentVrije Handelsschool Sint-JorisVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Steendam 27, 9000 GentParticipeert
112144Don Boscocollege ZwijnaardeDon Boscocollege Eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Grotesteenweg-Noord 113, 9052 ZwijnaardeParticipeert
34661Don Boscocollege ZwijnaardeInstituut Sint-MartinusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Ichtegemstraat 14, 8680 KoekelareParticipeert
38604Don Boscocollege ZwijnaardeDon BoscocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Grotesteenweg-Noord 113, 9052 ZwijnaardeParticipeert
126441Benedictuspoort GentBenedictusPoort campus LedebergVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Hundelgemsesteenweg 93, 9050 LedebergParticipeert
126177Don Bosco technisch instituut Sint-Denijs WestremDon Bosco Technisch Instituut E.G.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Kortrijksesteenweg 1025, 9051 Sint-Denijs-WestremParticipeert
38083Don Bosco technisch instituut Sint-Denijs WestremDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Kortrijksesteenweg 1025, 9051 Sint-Denijs-WestremParticipeert
37028Humaniora Nieuwen Bosch GentHumaniora Nieuwen BoschVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Lange Violettestraat 65, 9000 GentParticipeert
105395OLVI GentOnze-Lieve-Vrouwe-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Tweebruggenstraat 55, 9000 GentParticipeert
128025Sint-Pietersinstituut GentSint-Pietersinstituut eerstegraadsschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Koning Albertlaan 70, 9000 GentParticipeert
36954Sint-Pietersinstituut GentSint-Pietersinstituut bovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Koning Albertlaan 70, 9000 GentParticipeert
37606College der Paters Jozefieten MelleCollege der Paters JozefietenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Brusselsesteenweg 459, 9090 MelleParticipeert
37598Sint-Franciscusinstituut MelleSint-FranciscusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Tuinstraat 105, 9090 MelleParticipeert
37614Sint-Franciscusinstituut MelleSint-FranciscusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Tuinstraat 105, 9090 MelleParticipeert
116781College OLV ten Doorn EekloSint-VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)Zuidmoerstraat 125, 9900 EekloParticipeert
36418College OLV ten Doorn EekloOnze-Lieve-Vrouw-ten-DoornVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)Zuidmoerstraat 125, 9900 EekloParticipeert
36475College OLV ten Doorn EekloSint-LeoinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)Zuidmoerstraat 125, 9900 EekloParticipeert
36483College OLV ten Doorn EekloSint-AnnainstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)Zuidmoerstraat 125, 9900 EekloParticipeert
48033Middenschool MaldegemInstituut Zusters Maricolen - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)Marktstraat 15, 9990 MaldegemParticipeert
37556Bovenbouwschool MaldegemVirgo Sapientiae InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)Marktstraat 15, 9990 MaldegemParticipeert
28341BuSO Emmaüs MachelenBuitengewoon Secundair Onderwijs Emma³sVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)Leihoekstraat 7, 9870 MachelenParticipeert
127969Emmaüs AalterEmma³sinstituut@1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)Sint-Gerolflaan 20, 9880 AalterParticipeert
127977Emmaüs AalterEmma³sinstituut@2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)Sint-Gerolflaan 20, 9880 AalterParticipeert
36202V.T.I. DeinzeVrij Technisch Instituut DeinzeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)Leon Declercqstraat 1, 9800 DeinzeParticipeert
126847Bernarduscollege OudenaardeBernardusscholen 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Hoogstraat 30, 9700 OudenaardeParticipeert
37821Bernarduscollege OudenaardeBernardusscholen 6Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Hoogstraat 30, 9700 OudenaardeParticipeert
37821Bernarduscollege OudenaardeBernardusscholen 6Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Hoogstraat 30, 9700 OudenaardeParticipeert
37846Bernarduscollege OudenaardeBernardusscholen 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Hoogstraat 30, 9700 OudenaardeParticipeert
37853Bernarduscollege OudenaardeBernardusscholen 5Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Hoogstraat 30, 9700 OudenaardeParticipeert
129965BuSO Bernardusdriesprong OudenaardeBernardusscholen 8 buitengewoon secundair onderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Vlaanderenstraat 6, 9700 OudenaardeParticipeert
28316BuSO Bernardusdriesprong OudenaardeBuitengewoon Secundair Onderwijs Bernardusscholen 7Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Vlaanderenstraat 6, 9700 OudenaardeParticipeert
48967Glorieux KSO RonseKSO GlorieuxVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Stefaan Modest Glorieuxlaan 30, 9600 RonseParticipeert
38562OLV College BevegemOnze-Lieve-Vrouwcollege IVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)Ooststraat 44, 9620 ZottegemParticipeert
28308Buso Sint-Franciscus ZottegemBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-FranciscusschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)Penitentenlaan 1, 9620 ZottegemParticipeert
38653Instituut Stella Matutina BrakelInstituut Stella MatutinaVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)Groenstraat 15, 9660 BrakelParticipeert
38158Sint-Franciscusinstituut BrakelSint-FranciscusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)Kasteeldreef 2, 9660 BrakelParticipeert
48975VISO Cor Mariae BrakelVrij Instituut voor Secundair Onderwijs Cor MariaeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)Kasteelstraat 44, 9660 BrakelParticipeert
37325Sint-Paulusinstituut HerzeleSint-PaulusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)Burgemeester Matthysstraat 5, 9550 HerzeleParticipeert
36566Technisch instituut Sint-Jozef GeraardsbergenTechnisch Instituut Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 41 - SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)Kleine Karmelietenstraat 3, 9500 GeraardsbergenParticipeert
36608Sint-Catharinacollege GeraardsbergenSint-CatharinacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 41 - SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)Collegestraat 11, 9500 GeraardsbergenParticipeert
36616Sint-Jozefsinstituut GeraardsbergenSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 41 - SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)Karmelietenstraat 57, 9500 GeraardsbergenParticipeert
126151Insituut Sint-Vincentius a Paulo GijzegemInstituut Sint-Vincentius a Paulo 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Pachthofstraat 3, 9308 GijzegemParticipeert
37259Insituut Sint-Vincentius a Paulo GijzegemInstituut Sint-Vincentius a PauloVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Pachthofstraat 3, 9308 GijzegemParticipeert
35899DvM handels-, technisch- en beroepsonderwijs AalstDVM Handels-, Technisch en BeroepsonderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Onderwijsstraat 5, 9300 AalstParticipeert
125997Sint-Jozefcollege AalstSint-Jozefscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Pontstraat 7, 9300 AalstParticipeert
126714Sint-Jozefcollege AalstSint-Jozefscollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Pontstraat 7, 9300 AalstParticipeert
35915Sint-Jozefcollege AalstSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Pontstraat 7, 9300 AalstParticipeert
35907Sint-Augustinusinstituut AalstSint-AugustinusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Leopoldlaan 9, 9300 AalstParticipeert
126987Sint-Maarteninstituut AalstSint-MaarteninstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Esplanadeplein 6, 9300 AalstParticipeert
126995Sint-Maarteninstituut AalstSint-Maarteninstituut eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Esplanadeplein 6, 9300 AalstParticipeert
35964Technisch instituut Sint-Maarten AalstTechnisch Instituut Sint-MaartenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Esplanadeplein 6, 9300 AalstParticipeert
110395VTI AalstVrij Technisch Instituut - 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Sinte Annalaan 99, 9300 AalstParticipeert
110395VTI AalstVrij Technisch Instituut - 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Sinte Annalaan 99, 9300 AalstParticipeert
126921VTI AalstVrij Technisch Instituut - 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Vakschoolstraat 41, 9300 AalstParticipeert
126938VTI AalstVrij Technisch Instituut - 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Sinte Annalaan 198, 9300 AalstParticipeert
37648Sint-Jozefschool Erpe-MereSint-JozefschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Kloosterstraat 31, 9420 MereParticipeert
125187Mariagaard WetterenMariagaard Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)Oosterzelesteenweg 80, 9230 WetterenParticipeert
38422Mariagaard WetterenMariagaardVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)Oosterzelesteenweg 80, 9230 WetterenParticipeert
28233BuSO Sint-Lodewijk WetterenBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-LodewijkVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)Kwatrechtsteenweg 168, 9230 WetterenParticipeert
61937Stella Matutinacollege LedeStella MatutinacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)Bellaertstraat 11, 9340 LedeParticipeert
118281Scheppersinstituut WetterenScheppersinstituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)Cooppallaan 128, 9230 WetterenParticipeert
38381Scheppersinstituut WetterenScheppersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)Cooppallaan 128, 9230 WetterenParticipeert
107599Sint-Gertrudiscollege WetterenSint-GertrudiscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)Wegvoeringstraat 21, 9230 WetterenParticipeert
118299Sint-Gertrudiscollege WetterenSint-Gertrudiscollege Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)Wegvoeringstraat 21, 9230 WetterenParticipeert
47589Sint-Jozefinstituut WetterenSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)Wegvoeringstraat 59, 9230 WetterenParticipeert
116947Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)Kerkstraat 60, 9200 DendermondeParticipeert
36285Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)Kerkstraat 60, 9200 DendermondeParticipeert
36301Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)Kerkstraat 60, 9200 DendermondeParticipeert
36301Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)Kerkstraat 60, 9200 DendermondeParticipeert
36335Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)Kerkstraat 60, 9200 DendermondeParticipeert
36343Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 5Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)Kerkstraat 60, 9200 DendermondeParticipeert
28274BuSO Capelderij BuggenhoutBuitengewoon Secundair Onderwijs CapelderijVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)Vekenstraat 1, 9255 BuggenhoutParticipeert
36152Sint-Vincentiuscollege BuggenhoutSint-VincentiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)Kloosterstraat 15, 9255 BuggenhoutParticipeert
125427vlot SHO LokerenVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Stommestraat 2, 9160 LokerenParticipeert
37317middenschool KOHA Heilig Hart HammeKOHa Heilig HartVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Slangstraat 12, 9220 HammeParticipeert
28217Buso De Karwij LokerenBuitengewoon Secundair Onderwijs De KarwijVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Durmelaan 118, 9160 LokerenParticipeert
38471OLVI Pius X ZeleInstituut Onze-Lieve-Vrouw - Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Collegestraat 1, 9240 ZeleParticipeert
38489OLVI Pius X ZelePius X-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Kapellestraat 7, 9240 ZeleParticipeert
38281OLV Presentatie Sint-NiklaasOnze-Lieve-Vrouw-Presentatie secundair onderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Plezantstraat 135, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38307OLV Presentatie Sint-NiklaasOnze-Lieve-Vrouw-Presentatie secundair onderwijs 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Plezantstraat 135, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
28225BuSO Broederschool LokerenBuitengewoon Secundair Onderwijs Broederschool LokerenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Molenstraat 38, 9160 LokerenParticipeert
27681BuSO VTS Sint-NiklaasBuitengewoon Secundair Onderwijs VTS 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Breedstraat 104, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
127911Berkenboom Humaniora Sint-NiklaasBerkenboom Humaniora eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Kleine Peperstraat 16, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38299Berkenboom Humaniora Sint-NiklaasBerkenboom HumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Kleine Peperstraat 16, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38224Broederscholen Biotechnische en sport Sint-NiklaasBroederscholen HiÙronymus 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Weverstraat 23, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38265Instituut Heilige Familie Sint-NiklaasInstituut Heilige Familie SecundairVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Hofstraat 15, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
122754Sint-Jozef-Klein-Seminarie Sint-NiklaasSint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Collegestraat 31, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
123612Sint-Jozef-Klein-Seminarie Sint-NiklaasSint-Jozef-2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Collegestraat 31, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38273Sint-Jozef-Klein-Seminarie Sint-NiklaasSint-Jozef - Klein-SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Collegestraat 31, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38208PORTUS berkenboom Sint-NiklaasPORTUS berkenboomVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Kalkstraat 26, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
122747Technisch instituut Sint-Carolus Sint-NiklaasTechnisch Instituut Sint-Carolus-1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Hospitaalstraat 2, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38216Technisch instituut Sint-Carolus Sint-NiklaasTechnisch Instituut Sint-CarolusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Hospitaalstraat 2, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38182VTS Sint-NiklaasVrije Technische ScholenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Breedstraat 152, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
36111middenschool GTI BeverenGemeentelijk Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)Europalaan 1, 9120 Beveren-WaasParticipeert
62158bovenschool Sint-Maarten BeverenSint-Maarten BovenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)Kallobaan 1, 9120 Beveren-WaasParticipeert
36053Sint-Jorisinstituut BazelSint-JorisinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)Kruibekestraat 55, 9150 BazelParticipeert
127639Humaniora Kindsheid Jesu HasseltMiddenschool Kindsheid JesuVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Kempische steenweg 400, 3500 HasseltParticipeert
39271Humaniora Kindsheid Jesu HasseltHumaniora Kindsheid JesuVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Kempische steenweg 400, 3500 HasseltParticipeert
27821BuSO KIDS HasseltBuso - KIDSVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Borggravevijversstraat 9, 3500 HasseltParticipeert niet
39107Hast Katholiek Onderwijs HasseltHast Katholiek Onderwijs Hasselt 039107Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Kleine Breemstraat 7, 3500 HasseltParticipeert
39925Instituut Mariaburcht Stevoort HasseltInstituut Mariaburcht - Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Hasseltse dreef 115, 3512 StevoortParticipeert
111807Virga JessecollegeVirga JessecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Guffenslaan 27, 3500 HasseltParticipeert niet
127613Virga JessecollegeVirga Jessecollege - eerste graad 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Guffenslaan 27, 3500 HasseltParticipeert niet
127621Virga JessecollegeVirga Jessecollege - eerste graad 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Guffenslaan 27, 3500 HasseltParticipeert niet
40097Virga JessecollegeVrije Middenschool 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Engstegenseweg 1, 3520 ZonhovenParticipeert niet
40113Virga JessecollegeVrije Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Engstegenseweg 1, 3520 ZonhovenParticipeert niet
40105Sint-Jan Berchmansinstituut ZonhovenSint-Jan BerchmansinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Kleine Hemmenweg 4, 3520 ZonhovenParticipeert
115253Sint-FranciscuscollegeSint-Franciscuscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Minderbroedersstraat 11, 3550 Heusden-ZolderParticipeert niet
115261Sint-FranciscuscollegeSint-Franciscuscollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Minderbroedersstraat 11, 3550 Heusden-ZolderParticipeert niet
115279Sint-FranciscuscollegeSint-Franciscuscollege 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Minderbroedersstraat 11, 3550 Heusden-ZolderParticipeert niet
115287Sint-FranciscuscollegeSint-Franciscuscollege 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Minderbroedersstraat 11, 3550 Heusden-ZolderParticipeert niet
115295Sint-FranciscuscollegeSint-Franciscuscollege 5Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Minderbroedersstraat 11, 3550 Heusden-ZolderParticipeert niet
126111Don Bosco Technisch Instituut - Houthalen-HelchterenDon Bosco Technisch Instituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Don Boscostraat 6, 3530 HelchterenParticipeert
39289Don Bosco Technisch Instituut - Houthalen-HelchterenDon Bosco-CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Don Boscostraat 72, 3940 HechtelParticipeert
39305Don Bosco Technisch Instituut - Houthalen-HelchterenDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Don Boscostraat 6, 3530 HelchterenParticipeert
127563InspirocollegeInspirocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Lyceumstraat 11, 3530 Houthalen-HelchterenParticipeert niet
127571InspirocollegeInspirocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Herebaan-West 41, 3530 Houthalen-HelchterenParticipeert niet
27961Buso Sint-BarbaraBuitengewoon secundair onderwijs Sint-BarbaraVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)Mijnschoolstraat 63, 3580 BeringenParticipeert
38695SpectrumcollegeSpectrumcollege Bovenbouw VTIVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)Bogaarsveldstraat 13, 3580 BeringenParticipeert niet
38695SpectrumcollegeSpectrumcollege Bovenbouw VTIVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)Bogaarsveldstraat 13, 3580 BeringenParticipeert niet
38703SpectrumcollegeSpectrumcollege Bovenbouw Sinte-LutgartVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)Bogaarsveldstraat 13, 3580 BeringenParticipeert niet
38711SpectrumcollegeSpectrumcollege Bovenbouw Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)Bogaarsveldstraat 13, 3580 BeringenParticipeert niet
38729SpectrumcollegeSpectrumcollege Middenschool Sint-JanVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)Bogaarsveldstraat 14, 3580 BeringenParticipeert niet
39611SpectrumcollegeSpectrumcollege Bovenbouw OHvMVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)Pastoor Frederickxstraat 9, 3560 LummenParticipeert niet
39628SpectrumcollegeSpectrumcollege Middenschool OHvMVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)Pastoor Frederickxstraat 9, 3560 LummenParticipeert niet
39826SpectrumcollegeSpectrumcollege Middenschool OLVIVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)Schaffensesteenweg 2, 3583 PaalParticipeert niet
118331middenschool Sint-Martinusscholen Herk-de-StadSint-Martinusscholen 118331Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)Ursulinenstraat 2, 3540 Herk-de-StadParticipeert
118349middenschool Sint-Martinusscholen Herk-de-StadSint-Martinusscholen 118349Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)Ursulinenstraat 2, 3540 Herk-de-StadParticipeert
123836OLV Sint-Aloysius ZepperenOnze-Lieve-Vrouw 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)Diestersteenweg 146, 3800 Sint-TruidenParticipeert
109942BuSO De Regenboog Sint-TruidenBuso De RegenboogVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)Naamsesteenweg 167, 3800 Sint-TruidenParticipeert
125435middenbouw katholieke centrumscholen Sint-TruidenKCST 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)Diesterstraat 1, 3800 Sint-TruidenParticipeert
39859Technicum Sint-TruidenTechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)Gildestraat 22, 3800 Sint-TruidenParticipeert
39859Technicum Sint-TruidenTechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)Gildestraat 22, 3800 Sint-TruidenParticipeert
118265Viio Tongeren - 3e graadviio 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)Grootloonstraat 1, 3840 BorgloonParticipeert
125278Viio Tongeren - 3e graadviio 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)Sint-Truidersteenweg 17, 3700 TongerenParticipeert
125286Viio Tongeren - 3e graadviio 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)Sint-Truidersteenweg 17, 3700 TongerenParticipeert
125294Viio Tongeren - 3e graadviio 5Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)Rode Kruislaan 27, 3700 TongerenParticipeert
125302Viio Tongeren - 3e graadviio 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)Rode Kruislaan 27, 3700 TongerenParticipeert
117861Sint-LambertuscollegeSint-Lambertuscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 54 - SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)Sint Lambertuslaan 15, 3740 BilzenParticipeert niet
125344Sint-LambertuscollegeSint-Lambertuscollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 54 - SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)Sint Lambertuslaan 15, 3740 BilzenParticipeert niet
117846Heilig-GrafinstituutHeilig-GrafinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 54 - SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)Kloosterstraat 9, 3740 BilzenParticipeert niet
38761Technisch Instituut Sint-JozefTechnisch Instituut Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 54 - SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)Wijerstraat 28, 3740 BilzenParticipeert niet
109991campus de helixcampus de helix╣Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Rijksweg 357, 3630 MaasmechelenParticipeert niet
39669campus de helixcampus de helix│Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Rijksweg 357, 3630 MaasmechelenParticipeert niet
39677campus de helixcampus de helix▓Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Rijksweg 357, 3630 MaasmechelenParticipeert niet
38935Instituut Maria KoninginInstituut Maria KoninginVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Rijksweg 168, 3650 Dilsen-StokkemParticipeert niet
39503Heilig HartcollegeHeilig HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Stationsstraat 232, 3620 LanakenParticipeert niet
39529Sint-VincentiusmiddenschoolSint-VincentiusmiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Koning Albertlaan 26, 3620 LanakenParticipeert niet
39511Technisch Instituut SparrendalTechnisch Instituut SparrendalVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Bessemerstraat 443, 3620 LanakenParticipeert niet
127662T.I.St.-JansbergHarlindis en Relindis Technisch Instituut Sint-Jansberg BVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Sint-Jansberg 39, 3680 MaaseikParticipeert niet
39636T.I.St.-JansbergHarlindis en Relindis Technisch Instituut Sint-Jansberg AVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Sint-Jansberg 39, 3680 MaaseikParticipeert niet
39636T.I.St.-JansbergHarlindis en Relindis Technisch Instituut Sint-Jansberg AVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Sint-Jansberg 39, 3680 MaaseikParticipeert niet
107672E.G.SHarlindis en Relindis E.G.S.1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Pelserstraat 33, 3680 MaaseikParticipeert niet
111823E.G.SHarlindis en Relindis E.G.S.3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Kloosterstraat 14, 3640 KinrooiParticipeert niet
127647E.G.SHarlindis en Relindis E.G.S.2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Pelserstraat 33, 3680 MaaseikParticipeert niet
127671E.G.SHarlindis en Relindis E.G.S.4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Kloosterstraat 14, 3640 KinrooiParticipeert niet
39479Instituut H. GrafHarlindis en Relindis Instituut Heilig GrafVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Weertersteenweg 135, 3680 MaaseikParticipeert niet
107664Coll.H.Kr.St-UrsulHarlindis en Relindis College Heilig Kruis - SintUrsula AVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Weertersteenweg 135, 3680 MaaseikParticipeert niet
127654Coll.H.Kr.St-UrsulHarlindis en Relindis College Heilig Kruis - SintUrsula BVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Weertersteenweg 135, 3680 MaaseikParticipeert niet
50161Kunstschool GenkKunstschool Genk - vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Collegelaan 9, 3600 GenkParticipeert niet
27854BuSO De Wissel GenkIntercommunale School voor Buitengewoon Secundair Onderwijs De WisselAndereScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Arbeidsstraat 66, 3600 GenkParticipeert
39057Don Bosco GenkDon Bosco GenkVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Berm 12, 3600 GenkParticipeert niet
125393Onze-Lieve-VrouwlyceumOnze-Lieve-Vrouwlyceum -eerstegraadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Collegelaan 30, 3600 GenkParticipeert niet
125401Onze-Lieve-VrouwlyceumOnze-Lieve-VrouwlyceumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Collegelaan 30, 3600 GenkParticipeert niet
110247Regina MundiRegina Mundi - vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Grotestraat 27, 3600 GenkParticipeert niet
118398Sint-Jan BerchmanscollegeSint-Jan Berchmanscollege eerste graad - vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Collegelaan 1, 3600 GenkParticipeert niet
118406Sint-Jan BerchmanscollegeSint-Jan Berchmanscollege - vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Collegelaan 1, 3600 GenkParticipeert niet
125849Sint-Jan BerchmanscollegeSint-Jan Berchmanscollege eerste graad b - vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Collegelaan 1, 3600 GenkParticipeert niet
47225Sint-JozefinstituutSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Hasseltweg 383, 3600 GenkParticipeert niet
111831T.I. Sint-LodewijkTechnisch Instituut Sint-Lodewijk-1- vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Mosselerlaan 110, 3600 GenkParticipeert niet
38951T.I. Sint-LodewijkTechnisch Instituut Sint-Lodewijk - vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Mosselerlaan 110, 3600 GenkParticipeert niet
38951T.I. Sint-LodewijkTechnisch Instituut Sint-Lodewijk - vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)Mosselerlaan 110, 3600 GenkParticipeert niet
126797Sint-Augustinusinstituut BreeSint-Augustinusinstituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)Sint-Jacobstraat 12, 3960 BreeParticipeert
38844Sint-Augustinusinstituut BreeSint-Augustinusinstituut BSO/TSOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)Sint-Jacobstraat 12, 3960 BreeParticipeert
47886Biotechnicum BocholtBiotechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)Kaulillerweg 3, 3950 BocholtParticipeert niet
38851Middenschool Heilig Hartinstituut BreeMiddenschool Heilig HartinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)Sint-Jacobstraat 10, 3960 BreeParticipeert
128553technisch instituut Sint-Michiel BreeTISMVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)Baron de Taxislaan 4, 3960 BreeParticipeert niet
128561technisch instituut Sint-Michiel BreeTISM eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)Baron de Taxislaan 4, 3960 BreeParticipeert niet
39842Agnetencollege BreeAgnetencollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)Collegelaan 24, 3990 PeerParticipeert niet
126193WICOWICO - 126193Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Dorpsstraat 91, 3900 OverpeltParticipeert niet
126201WICOWICO - 126201Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Dorpsstraat 91, 3900 OverpeltParticipeert niet
126219WICOWICO - 126219Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Pieter Breugheldreef 4, 3920 LommelParticipeert niet
126227WICOWICO - 126227Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Pieter Breugheldreef 4, 3920 LommelParticipeert niet
126235WICOWICO - 126235Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Stationsstraat 25, 3910 NeerpeltParticipeert niet
126243WICOWICO - 126243Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Stationsstraat 25, 3910 NeerpeltParticipeert niet
126251WICOWICO - 126251Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Stationsstraat 74, 3910 NeerpeltParticipeert niet
126268WICOWICO - 126268Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Stationsstraat 74, 3910 NeerpeltParticipeert niet
127837WICOWICO campus Mater Dei - 127837Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Kloosterstraat 17, 3900 OverpeltParticipeert niet
127845WICOWICO campus Mater Dei - 127845Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Kloosterstraat 13, 3900 OverpeltParticipeert niet
39073WICOWICO - 039073Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Collegestraat 25, 3930 Hamont-AchelParticipeert niet
27847Buso Sint-JozefBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Dorpsstraat 91, 3900 OverpeltParticipeert niet
131813Buso Sint-ElisabethBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-Elisabeth (OV1 & OV3)Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Steenovenstraat 20, 3990 WijchmaalParticipeert niet
27839Buso Sint-ElisabethBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-Elisabeth (OV2 & OV4)Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)Steenovenstraat 20, 3990 WijchmaalParticipeert niet
32151Maria-Boodschaplyceum BrusselMaria-BoodschaplyceumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Moutstraat 22, 1000 BrusselParticipeert
132183Buso Cardijnschool Brussel OV 1 OV 2 OV 3Buitengewoon Secundair Onderwijs CardijnschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Verheydenstraat 39, 1070 AnderlechtParticipeert
32052Sint-Guido-Instituut AnderlechtSint-Guido-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Dokter Jacobsstraat 67, 1070 AnderlechtParticipeert
126029Sint-Niklaasinstituut AnderlechtSint-NiklaasinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Bergense Steenweg 1421, 1070 AnderlechtParticipeert
126037Sint-Niklaasinstituut AnderlechtSint-Niklaasinstituut-autonome1ste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Bergense Steenweg 1421, 1070 AnderlechtParticipeert
33258Imelda-Instituut BrusselImelda-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Moutstraat 19, 1000 BrusselParticipeert
127464Jan-van-Ruusbroeckollege BrusselJan-van-Ruusbroeckollege Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Forumlaan 4, 1020 LakenParticipeert
32342Jan-van-Ruusbroeckollege BrusselJan-van-RuusbroeckollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Forumlaan 4, 1020 LakenParticipeert
127878Maria Assumptalyceum BrusselMaria AssumptalyceumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Stalkruidlaan 9, 1020 LakenParticipeert
32136Maria Assumptalyceum BrusselMaria Assumptalyceum A.S.O.-T.S.O.-B.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Stalkruidlaan 1, 1020 LakenParticipeert
32185Regina Pacisinstituut LakenRegina PacisinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Magnolialaan 2, 1020 LakenParticipeert
32144Sint-Jan Berchmanscollege BrusselSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Ursulinenstraat 4, 1000 BrusselParticipeert
127936Sint-Pieterscollege JetteSint-PieterscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)LÚon Theodorstraat 167, 1090 JetteParticipeert
32797Sint-Pieterscollege JetteSint-PieterscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)LÚon Theodorstraat 167, 1090 JetteParticipeert
32094Lutgardiscollege OudergemLutgardiscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Zandgroeflaan 6, 1160 OudergemParticipeert
49189Sint-Lukas Kunsthumaniora BrusselSint-Lukas KunsthumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Groenstraat 156, 1030 SchaarbeekParticipeert
33829Don Bosco Technisch Instituut - Sint-Pieters-WoluweDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Guldendallaan 90, 1150 Sint-Pieters-WoluweParticipeert
33829Don Bosco Technisch Instituut - Sint-Pieters-WoluweDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Guldendallaan 90, 1150 Sint-Pieters-WoluweParticipeert
33803Mater Dei-Instituut - Sint-Pieters -WoluweMater Dei-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Luchtvaartlaan 70, 1150 Sint-Pieters-WoluweParticipeert
33811Sint-Jozefscollege - Sint-Pieters-WoluweSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Woluwelaan 20, 1150 Sint-Pieters-WoluweParticipeert
115221Regina-CaelilyceumRegina-Caelilyceum E.G.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 61 - SGKSO Dilbeek - Ternat (Dilbeek)Rozenlaan 45, 1700 DilbeekParticipeert niet
32458Regina-CaelilyceumRegina-CaelilyceumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 61 - SGKSO Dilbeek - Ternat (Dilbeek)Rozenlaan 45, 1700 DilbeekParticipeert niet
32061Sint-Martinusscholen - ASOSint-Martinusscholen - ASOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Petrus Ascanusplein 1, 1730 AsseParticipeert
27441Buso Maria Assumpta OpwijkBuitengewoon Secundair Onderwijs Maria AssumptaVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Heiveld 15, 1745 OpwijkParticipeert
27458Schoolhuis OpwijkGemeentelijke School Buitengewoon Secundair Onderwijs t SchoolhuisOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Schoolstraat 11, 1745 OpwijkParticipeert
33217gemeentelijke technische en beroepsschool MerchtemGemeentelijke Technische en BeroepsschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Stationsstraat 55, 1785 MerchtemParticipeert
33225gemeentelijkse technische tuinbouwschool MerchtemGemeentelijke Technische TuinbouwschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Molenbaan 54, 1785 MerchtemParticipeert
33209bovenbouw Sint-Donatusinstituut MerchtemSint-DonatusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Marktstraat 1, 1785 MerchtemParticipeert
33308middenschool vrij katholiek onderwijs OpwijkVrij Katholiek Onderwijs Opwijk - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Karenveldstraat 23, 1745 OpwijkParticipeert
112094Sint-Theresiacollege Kapelle-op-den-BosSint-Theresiacollege AEGVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)Veldstraat 11, 1880 Kapelle-op-den-BosParticipeert
32813Sint-Theresiacollege Kapelle-op-den-BosSint-TheresiacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)Veldstraat 11, 1880 Kapelle-op-den-BosParticipeert
32821Sint-Godelieve Instituut Kapelle-op-den-BosSint-Godelieve InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)Mechelseweg 129, 1880 Kapelle-op-den-BosParticipeert
33142gemeentelijk technisch instituut LonderzeelGemeentelijk Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)Daalkouter 30, 1840 LonderzeelParticipeert
33134Virgo Sapiensinstituut LonderzeelVirgo SapiensinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)Heldenplein 6, 1840 LonderzeelParticipeert
122879Don Bosco HalleDon Bosco Instituut eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Lenniksesteenweg 2, 1500 HalleParticipeert
32607Don Bosco HalleDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Lenniksesteenweg 2, 1500 HalleParticipeert
32607Don Bosco HalleDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Lenniksesteenweg 2, 1500 HalleParticipeert
27409Buso Don Bosco HalleBuitengewoon Secundair Onderwijs Don BoscoVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Lenniksesteenweg 2, 1500 HalleParticipeert
31922Sint-Victorinstituut AlsembergSint-Victorinstituut - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Brusselsesteenweg 20, 1652 AlsembergParticipeert
31931Sint-Victorinstituut AlsembergA.E.G. - Sint-VictorinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Brusselsesteenweg 20, 1652 AlsembergParticipeert
32573Heilig-Hart&College HalleHeilig-Hart&College 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Parklaan 7, 1500 HalleParticipeert
32623Heilig-Hart&College HalleHeilig-Hart&College 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Parklaan 7, 1500 HalleParticipeert
32631Heilig-Hart&College HalleHeilig-Hart&College 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Parklaan 7, 1500 HalleParticipeert
32871Sancta Mariainstituut LembeekSancta MariainstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Heerweg 77, 1502 LembeekParticipeert
125211Sint-Godelieve-Instituut LennikSint-Godelieve-Instituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Schapenstraat 39, 1750 Sint-Martens-LennikParticipeert
125229Sint-Godelieve-Instituut LennikSint-Godelieve-Instituut Autonome Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Schapenstraat 39, 1750 Sint-Martens-LennikParticipeert
33944Immaculata Maria Instituut RoosdaalImmaculata Maria InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Kapelleweide 5, 1760 RoosdaalParticipeert
33449Onze-Lieve-Vrouwinstituut Sint-Genesius-RodeOnze-Lieve-Vrouwinstituut - Secundair Onderwijs - A.S.O. - T.S.O - B.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)Kloosterweg 1, 1640 Sint-Genesius-RodeParticipeert
33704Het CollegeHet CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 65 - SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)Mechelsestraat 7, 1800 VilvoordeParticipeert niet
33721TechnOVTechnOVVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 65 - SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)Zennelaan 51, 1800 VilvoordeParticipeert niet
33712VirgoVirgoVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 65 - SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)Rooseveltlaan (Franklin) 98, 1800 VilvoordeParticipeert niet
33746VirgoVirgo Fidelisinstituut Eerste graad IIVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 65 - SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)Rooseveltlaan (Franklin) 98, 1800 VilvoordeParticipeert niet
44727VirgoVirgo Fidelisinstituut Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 65 - SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)Rooseveltlaan (Franklin) 98, 1800 VilvoordeParticipeert niet
33316gemeentelijk instituut voor technisch onderwijs OverijseGemeentelijk Instituut voor Technisch OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)Stationsplein 4, 3090 OverijseParticipeert
126731Sint-Martinuscollege Lipsius OverijseSint-MartinuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)Waversesteenweg 96, 3090 OverijseParticipeert
126748Sint-Martinuscollege Lipsius OverijseSint-Martinuscollege 1e graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)Waversesteenweg 96, 3090 OverijseParticipeert
126466Heilig Hartcollege TervurenHeilig HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)Albertlaan 44, 1970 Wezembeek-OppemParticipeert
104182ZAVO ZaventemZAVOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)Groenstraat 13, 1930 ZaventemParticipeert
126888Paridaensinstituut LeuvenParidaensinstituut secundair onderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Janseniusstraat 2, 3000 LeuvenParticipeert
126896Paridaensinstituut LeuvenParidaensinstituut EerstegraadsschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Janseniusstraat 2, 3000 LeuvenParticipeert
131276BuSO Don Bosco Groenveld Plus HeverleeBuSO Don Bosco Groenveld plusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Groenveldstraat 44, 3001 HeverleeParticipeert niet
27731BuSO Ter Bank HeverleeBuitengewoon Secundair Onderwijs Ter BankVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Tervuursesteenweg 295, 3001 HeverleeParticipeert niet
27722BuSO Windekind LeuvenBuitengewoon Secundair Onderwijs WindekindVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Schapenstraat 98, 3000 LeuvenParticipeert niet
130781Ziekenhuisschool Gasthuisberg LeuvenZiekenhuisschool GasthuisbergVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Herestraat 49, 3000 LeuvenParticipeert niet
126904Don Bosco Groenveld HeverleeDon Bosco GroenveldVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Groenveldstraat 44, 3001 HeverleeParticipeert
126094Heilig Drievuldigheidscollege LeuvenHeilige-DrievuldigheidscollegeEerstegraadschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Oude Markt 28, 3000 LeuvenParticipeert
32995Heilig Drievuldigheidscollege LeuvenHeilige-DrievuldigheidscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Oude Markt 28, 3000 LeuvenParticipeert
32904Miniemeninstituut LeuvenMiniemeninstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Diestsestraat 163, 3000 LeuvenParticipeert
127811Sancta Maria Leuven campus Sint-JacobspleinSancta Maria LeuvenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Charles Deberiotstraat 14, 3000 LeuvenParticipeert
127829Sancta Maria Leuven campus Sint-JacobspleinSancta Maria InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Charles Deberiotstraat 14, 3000 LeuvenParticipeert
32557Sint-Albertuscollege Haasrode HeverleeSint-Albertuscollege - HaasrodeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Geldenaaksebaan 277, 3001 HeverleeParticipeert
32946Sint Franciscusinstituut voor verpleegkunde LeuvenSint-Franciscusinstituut voor VerpleegkundeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Naamsestraat 105, 3000 LeuvenParticipeert niet
33076Vrije middenschool LeuvenVrije Middenschool LeuvenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Dekenstraat 3, 3000 LeuvenParticipeert niet
32921VTI LeuvenVrije Technische School LeuvenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Dekenstraat 3, 3000 LeuvenParticipeert
110338VIA eerste en tweede graad TienenVIA-1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)Waaibergstraat 43, 3300 TienenParticipeert
127886VIA eerste en tweede graad TienenVIA-2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)Broekstraat 31, 3300 TienenParticipeert
27805BuSO Mariadal HoegaardenBuitengewoon Secundair Onderwijs MariadalVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)Klein Overlaar 3, 3320 HoegaardenParticipeert niet
33951Sint-Janscollege MeldertSint-JanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)Waversesteenweg 1, 3320 HoegaardenParticipeert
33928Sint-Gertrudis bovenbouw LandenBovenbouw Sint-GertrudisVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)Molenbergstraat 25, 3400 LandenParticipeert
33894Sint-Leonardusinstituut ZoutleeuwSint-LeonardusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)Bethaniastraat 1, 3440 ZoutleeuwParticipeert
33886Sint-Tarcisiuinstituut ZoutleeuwSint-TarcisiusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)Predikherenstraat 1, 3440 ZoutleeuwParticipeert niet
123621DamiaaninstituutDamiaaninstituut AVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)Pastoor Dergentlaan 220, 3200 AarschotParticipeert
31856DamiaaninstituutDamiaaninstituut CVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)Pastoor Dergentlaan 220, 3200 AarschotParticipeert
31864DamiaaninstituutDamiaaninstituut BVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)Pastoor Dergentlaan 220, 3200 AarschotParticipeert
31864DamiaaninstituutDamiaaninstituut BVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)Pastoor Dergentlaan 220, 3200 AarschotParticipeert
125252Instituut Sancta Maria - AarschotInstituut Sancta Maria - AVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)Kard. Mercierstraat 10, 3200 AarschotParticipeert
125261Instituut Sancta Maria - AarschotInstituut Sancta Maria - BVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)Kard. Mercierstraat 10, 3200 AarschotParticipeert
32102Sint-Jozefsinstituut - BetekomSint-Jozefsinstituut - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)Prof.ScharpÚlaan 23, 3130 BetekomParticipeert
32111Sint-Jozefsinstituut - BetekomSint-Jozefsinstituut - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)Pastoor Pitetlaan 28, 3130 BetekomParticipeert
32541middenschool Don Bosco instituut HaachtMiddenschool Don BoscoVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)Stationsstraat 91, 3150 HaachtParticipeert
33671Sint-Angela instituut TildonkSint-Angela-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)Kruineikestraat 5, 3150 TildonkParticipeert
32839Sint-Michielsinstituut KeerbergenSint-MichielsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)Tremelobaan 4, 3140 KeerbergenParticipeert
30742Scheppersinstituut MechelenScheppersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Melaan 16, 2800 MechelenParticipeert niet
27706BuSO Sint-Janshof MechelenVrije Gesubsidieerde School Buitengewoon Secundair OnderwijsSint-JanshofVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Nekkerspoelstraat 358, 2800 MechelenParticipeert
126003Sint-Norbertusinstituut DuffelSint-Norbertusinstituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Stationsstraat 6, 2570 DuffelParticipeert niet
126011Sint-Norbertusinstituut DuffelSint-Norbertusinstituut 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Stationsstraat 6, 2570 DuffelParticipeert niet
127861Sint-Norbertusinstituut DuffelSint-Norbertusinstituut 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Stationsstraat 6, 2570 DuffelParticipeert niet
122796Berthoutinstituut Klein Seminarie MechelenBerthoutinstituut-Klein Seminarie 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Bleekstraat 3, 2800 MechelenParticipeert niet
47894Berthoutinstituut Klein Seminarie MechelenBerthoutinstituut-Klein Seminarie 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Bleekstraat 3, 2800 MechelenParticipeert niet
127423COLOMAplus MechelenCOLOMAplus 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Tervuursesteenweg 2, 2800 MechelenParticipeert niet
30858COLOMAplus MechelenColomaplus eerste graad 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Tervuursesteenweg 2, 2800 MechelenParticipeert niet
30866COLOMAplus MechelenColomaplus bovenbouw 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Tervuursesteenweg 2, 2800 MechelenParticipeert niet
30759Sint-Romboutscollege MechelenSint-RomboutscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Veemarkt 56, 2800 MechelenParticipeert niet
109892Technische scholen MechelenTechnische Scholen MechelenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Jef Denynplein 2, 2800 MechelenParticipeert niet
122739Ursulinen MechelenUrsulinen Mechelen 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Hoogstraat 35, 2800 MechelenParticipeert
30635Ursulinen MechelenUrsulinen Mechelen 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Hoogstraat 35, 2800 MechelenParticipeert
116806Hagelstein college Sint-Katelijne-WaverCollege Hagelstein 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Berlaarbaan 229, 2860 Sint-Katelijne-WaverParticipeert niet
126871Hagelstein college Sint-Katelijne-WaverCollege Hagelstein 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Berlaarbaan 229, 2860 Sint-Katelijne-WaverParticipeert niet
126946Sint-Ursulainstituut OLV WaverSint-Ursula-Instituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Bosstraat 9, 2861 Onze-Lieve-Vrouw-WaverParticipeert niet
126953Sint-Ursulainstituut OLV WaverSint-Ursula-Instituut 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Bosstraat 9, 2861 Onze-Lieve-Vrouw-WaverParticipeert niet
126961Sint-Ursulainstituut OLV WaverSint-Ursula-Instituut 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Bosstraat 9, 2861 Onze-Lieve-Vrouw-WaverParticipeert niet
1170361ste graad - OLVI BoomOnze-Lieve-Vrouwinstituut Middenschool 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)Brandstraat 44, 2850 BoomParticipeert
1170441ste graad - OLVI BoomOnze-Lieve-Vrouwinstituut Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)Brandstraat 44, 2850 BoomParticipeert
27664Buso Sint-Jan Berchmansinstituut PuursBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-Jan BerchmansinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)Hof-ten-Berglaan 8, 2870 PuursParticipeert
297771ste graad - OLVP BornemOnze-Lieve-Vrouw-PresentatieVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)Kardinaal Cardijnplein 11, 2880 BornemParticipeert
297851ste graad - OLVP BornemOnze-Lieve-Vrouw-Presentatie - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)Driesstraat 10, 2880 BornemParticipeert
104166Sint-Jan Berchmaninstituut - PuursSint-Jan Berchmansinstituut ASO-TSO-BSOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)Begijnhofstraat 3, 2870 PuursParticipeert
104174Sint-Jan Berchmaninstituut - PuursSint-Jan Berchmansinstituut Eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)Kerkplein 15, 2870 PuursParticipeert
48025IKSO DenderleeuwInstituut voor Katholiek Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)Middenstraat 10, 9470 DenderleeuwParticipeert
27425Buso Sint-Franciscus RoosdaalBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-FranciscusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)Lostraat 175, 1760 RoosdaalParticipeert
37705Heilige Harten NinoveHeilig Harten SecundairVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)Onderwijslaan 4, 9400 NinoveParticipeert
107581Sint-Aloysiuscollege NinoveSint-AloysiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)Weggevoerdenstraat 55, 9400 NinoveParticipeert
39941Technisch Heilig Hartinstituut TessenderloTechnisch Heilig HartinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)H. Hartlaan 16, 3980 TessenderloParticipeert
32425Katholieke Scholen Diest - Eerste graadDiocesane MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)MariÙndaalstraat 44, 3290 DiestParticipeert
126276Katholieke Scholen Diest - Derde graadEerste graad VoorzienigheidVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)Demerstraat 12, 3290 DiestParticipeert
126284Katholieke Scholen Diest - Derde graadHumaniora VoorzienigheidVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)Demerstraat 12, 3290 DiestParticipeert
126292Katholieke Scholen Diest - Derde graadVrij Technisch Instituut VoorzienigheidVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)Demerstraat 12, 3290 DiestParticipeert
32409Katholieke Scholen Diest - Tweede graadSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)Peetersstraat 14, 3290 DiestParticipeert
32417Pius X Tessenderlo- CollegeVrij Technisch Instituut MariÙndaalVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)Rozengaard 0, 3290 DiestParticipeert
48066Pius X Tessenderlo - MiddenschoolPius X - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)Kerkstraat 4, 3980 TessenderloParticipeert
39545Sint-MichielBovenbouw Sint-MichielVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 75 - SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)Diestersteenweg 3, 3970 LeopoldsburgParticipeert niet
39552Sint-MichielSint-Michiel MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 75 - SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)Diestersteenweg 11, 3970 LeopoldsburgParticipeert niet
131839Sint Ferdinand Lummen OV1/OV3/OV4Secundaire scholen Sint - Ferdinand OV4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 75 - SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)St.-Ferdinandstraat 1, 3560 LummenParticipeert
27946Sint Ferdinand Lummen OV1/OV3/OV4Secundaire scholen Sint - Ferdinand OV3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 75 - SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)St.-Ferdinandstraat 1, 3560 LummenParticipeert
29553Hiberniaschool Steiner AntwerpenHiberniaschool Middelbare Steinerschool AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 76 - SG Steinerscholen SO (Gent)Volkstraat 40, 2000 AntwerpenParticipeert niet
27474BuSO Parcival Steiner AntwerpenVrije gesubsidieerde BuSO - school Parcival-Steinerschool voor buitengewoon onderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 76 - SG Steinerscholen SO (Gent)LamoriniÞrestraat 77, 2018 AntwerpenParticipeert niet
47316Middelbare steinerschool Vlaanderen GentMiddelbare Steinerschool VlaanderenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 76 - SG Steinerscholen SO (Gent)Kasteellaan 54, 9000 GentParticipeert
109843Sint-Ursulainstituut WilrijkSint-Ursula-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Sint-Bavostraat 41, 2610 WilrijkParticipeert
53173OLV instituut Pulhof BerchemOLV PulhofVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Grotesteenweg 489, 2600 BerchemParticipeert
109959Sint-Lievenscollege AntwerpenSint-LievenscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Kasteelpleinstraat 31, 2000 AntwerpenParticipeert
29421Sint-Lievenscollege AntwerpenSint-Lievenscollege MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Amerikalei 32, 2000 AntwerpenParticipeert
127472Sint-Ludgardisschool Maarschalk Gérardstraat AntwerpenSint-Ludgardis BelpaireVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Maarschalk GÚrardstraat 18, 2000 AntwerpenParticipeert
127481Sint-Ludgardisschool Maarschalk Gérardstraat AntwerpenSint-LudgardisschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Maarschalk GÚrardstraat 18, 2000 AntwerpenParticipeert
127852Sint-Michielscollege BrasschaatSint-Michielscollege Brasschaat 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Kapelsesteenweg 72, 2930 BrasschaatParticipeert
127928Sint-Michielscollege BrasschaatSint-Michielscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Papenaardekenstraat 53, 2900 SchotenParticipeert
29843Sint-Michielscollege BrasschaatSint-Michielscollege BrasschaatVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Kapelsesteenweg 72, 2930 BrasschaatParticipeert
31328Sint-Michielscollege SchotenSint-MichielscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Papenaardekenstraat 53, 2900 SchotenParticipeert
109892CLW Technische scholen MechelenTechnische Scholen MechelenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Jef Denynplein 2, 2800 MechelenParticipeert
117853Instituut voor Katholiek Secundair OnderwijsInstituut voor Katholiek Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 54 - SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)Bruiloftstraat 10, 3730 HoeseltParticipeert niet
129957Buso Spermalie BruggeBuSO Spermalie Secundaire schoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Potterierei 45, 8000 BruggeParticipeert
61085Buso Spermalie BruggeBuso Secundaire School SpermalieVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Potterierei 46, 8000 BruggeParticipeert
62141Middenschool Sint-Maarten BeverenSint-Maarten MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)Kallobaan 3, 9120 Beveren-WaasParticipeert
126854Stedelijk Lyceum Pestalozzi II AntwerpenStedelijk Lyceum Pestalozzi IIOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Jan De Voslei 6, 2020 AntwerpenParticipeert
110346Edugo Glorieux OostakkerEDUGO campus Glorieux Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Sint-Jozefstraat 7, 9041 OostakkerParticipeert
110346Edugo Glorieux OostakkerEDUGO campus Glorieux Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Sint-Jozefstraat 7, 9041 OostakkerParticipeert
110007Instituut Mariawende-Blydhove Mariawende Sint-KruisInstituut Mariawende-BlydhoveVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)Boogschutterslaan 25, 8310 Sint-KruisParticipeert
30965Sint-Ludgardisschool KVO MerksemSint-LudgardisschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)Du Chastellei 48, 2170 MerksemParticipeert
36939VISO MariakerkeVrij Instituut voor Secundair Onderwijs - GentVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Industrieweg 230, 9030 MariakerkeParticipeert
47209Sint-Vincentiuscollege Sint-Lutgardis ZomergemInstituut Sint-LutgardisVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)Dreef 47, 9930 ZomergemParticipeert
47217Sint-Vincentiuscollege Sint-Lutgardis ZomergemSint-Vincentiuscollege - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)Luitenant Dobbelaerestraat 16, 9930 ZomergemParticipeert
112052middenschool Sint-Rembert LichterveldeMiddenschool Sint-Rembert 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Bruggestraat 23, 8820 TorhoutParticipeert
117101middenschool Sint-Rembert LichterveldeMiddenschool Sint-Rembert 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)Bruggestraat 23, 8820 TorhoutParticipeert
1103791e graad technische scholen MechelenTSM MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Onder-den-Toren 13, 2800 MechelenParticipeert
1261852e en 3e graad technische scholen MechelenTSM-BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Jef Denynplein 2, 2800 MechelenParticipeert
34355Sint-Aloysiuscollege DiksmuideSint-AloysiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)Wilgendijk 30, 8600 DiksmuideParticipeert
34256OLV Hemelvaart instituut BSO BruggeOnze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Doornstraat 3, 8200 Sint-AndriesParticipeert
37879Bernardustechnicum OudenaardeBernardusscholen 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Hoogstraat 30, 9700 OudenaardeParticipeert
37887Bernardustechnicum OudenaardeBernardusscholen 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Hoogstraat 30, 9700 OudenaardeParticipeert
37821DBSO Bernardusvija OudenaardeBernardusscholen 6Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Hoogstraat 30, 9700 OudenaardeParticipeert
30544VTI LierVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)Kruisbogenhofstraat 7, 2500 LierParticipeert
30569Sint-Ursulainstituut LierSint-Ursula-instituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)Kanunnik Davidlaan 15, 2500 LierParticipeert
30593Sint-Ursulalyceum LierSint-UrsulalyceumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)Kanunnik Davidlaan 15, 2500 LierParticipeert
30569middenschool Sint-Ursula LierSint-Ursula-instituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)Kanunnik Davidlaan 15, 2500 LierParticipeert
110346EDUGO LochristiEDUGO campus Glorieux Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Sint-Jozefstraat 7, 9041 OostakkerParticipeert
127704EDUGO De Toren OostakkerEDUGO campus De TorenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)Sint-Jozefstraat 10, 9041 OostakkerParticipeert
115361Sint-Janscollege Visitatie GentSint-Janscollege eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Visitatiestraat 5, 9040 Sint-AmandsbergParticipeert
122705OLV College Centrum ZottegemOnze-Lieve-Vrouwcollege IIVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)Zavel 19, 9620 ZottegemParticipeert
122713OLV College Grotenberge ZottegemOnze-Lieve-Vrouwcollege IIIVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)Parkstraat 2, 9620 ZottegemParticipeert
1170512de & 3de graad - OLVI BoomOnze-Lieve-Vrouwinstituut Bovenbouw ASOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)O.L. Vrouwstraat 9, 2850 BoomParticipeert
1170692de & 3de graad - OLVI BoomOnze-Lieve-Vrouwinstituut Bovenbouw TSO-BSOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)Bassinstraat 15, 2850 BoomParticipeert
32078Sint-Martinusscholen BSO/TSO AsseSint-Martinusscholen TSO-BSOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Koensborre 1, 1730 AsseParticipeert
32086middenschool Sint-Martinusscholen AsseSint-Martinusscholen - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Parklaan 17, 1730 AsseParticipeert
33241middenschool Sint-Donatusinstituut MerchtemSint-Donatusinstituut - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Dendermondestraat 26, 1785 MerchtemParticipeert
33291bovenbouw vrij katholiek onderwijs OpwijkVrij Katholiek Onderwijs OpwijkVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)Karenveldstraat 23, 1745 OpwijkParticipeert
123554bovenbouw Sint-Jorisschool MenenSint-JorisschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)Fabiolalaan 2, 8930 MenenParticipeert
32987Sint-Pieterscollege LeuvenSint-PieterscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Minderbroedersstraat 13, 3000 LeuvenParticipeert
27318GO! SBSO Sterrebos RumbekeGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs SterrebosGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)Bornstraat 52, 8800 RumbekeParticipeert
32532Don Bosco instituut HaachtDon Bosco-instituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)Stationsstraat 89, 3150 HaachtParticipeert
32524Don Bosco TSO/BSO HaachtDon Bosco-instituut TSO/BSOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)Stationsstraat 89, 3150 HaachtParticipeert
33341Montfortcollege RotselaarMontfortaans SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)Aarschotsesteenweg 39, 3110 RotselaarParticipeert
107615Leiepoort Sint-Hendrik DeinzeLeiepoort Deinze campus SintHendrik, bovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)Guido Gezellelaan 105, 9800 DeinzeParticipeert
112136Leiepoort Sint-Hendrik DeinzeLeiepoort Deinze campus SintHendrik, eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)Guido Gezellelaan 105, 9800 DeinzeParticipeert
36228Leiepoort Sint-Theresia DeinzeLeiepoort Deinze campus SintTheresiaVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)Kaaistraat 23, 9800 DeinzeParticipeert
107607Leiepoort Sint-Vincentius DeinzeLeiepoort Deinze campus SintVincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)Peter Benoitlaan 40, 9800 DeinzeParticipeert
41591GO! atheneum middenschool KeerbergenGO! middenschool KeerbergenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Vlieghavenlaan 18, 3140 KeerbergenParticipeert
60831GO! atheneum Busleyden ZandpoortGO! Busleyden Atheneum-campus ZandpoortGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte), 2800 MechelenParticipeert
60831GO! atheneum Busleyden Nekkerspoel DBSOGO! Busleyden Atheneum-campus NeckerspoelGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte), 2800 MechelenParticipeert
117754CDO Heist-op-den-BergGO! technisch atheneum Heist-op-den-BergGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)Frans Coeckelbergsstraat 22, 2220 Heist-op-den-BergParticipeert
116764GO! Spectrumschool campus Ruggeveld DeurneGO! SpectrumschoolGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Ruggeveldlaan 496, 2100 DeurneParticipeert
116764GO! Spectrumschool campus Ruggeveld DBSO DeurneGO! SpectrumschoolGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)Ruggeveldlaan 496, 2100 DeurneParticipeert
48074middenbouw Pius X instituut AntwerpenPius X - CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)Stationsstraat 125, 3980 TessenderloParticipeert
48108middenbouw Pius X instituut AntwerpenH. Pius X-instituut - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)VIIde-Olympiadelaan 25, 2020 AntwerpenParticipeert
34033Sint-Jozef Sint-Pieter BSO/TSO BlankenbergeSint-Jozef Sint-PieterVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)Weststraat 86, 8370 BlankenbergeParticipeert
34025Sint-Jozef Sint-Pieter ASO BlankenbergeSint-Jozef Sint-PieterVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)Weststraat 86, 8370 BlankenbergeParticipeert
38257Broederschool humaniora Sint-NiklaasBroederscholen HiÙronymus 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Nieuwstraat 75, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
47282bovenbouw Sint-Annacollege AntwerpenSint-AnnacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)Oscar De Gruyterlaan 4, 2050 AntwerpenParticipeert
28845Sint-Norbertusinstituut Jodenstraat AntwerpenSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)Amerikalei 47, 2000 AntwerpenParticipeert
42011GO! middenschool D'Hek LandenGO! Middenschool D'hek LandenGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)Tiensestraat 57, 3400 LandenParticipeert
110321Via derde graad TienenVIA-3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)Ooievaarstraat 33, 3300 TienenParticipeert
38257Broederschool StekeneBroederscholen HiÙronymus 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Nieuwstraat 75, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38216Sint-Carolus HBO5 Sint-NiklaasTechnisch Instituut Sint-CarolusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Hospitaalstraat 2, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38182VTS CLW Sint-NiklaasVrije Technische ScholenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Breedstraat 152, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
126061Vrije handelsschool Broeders Sint-NiklaasBroederscholen HiÙronymus 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)Nieuwstraat 91, 9100 Sint-NiklaasParticipeert
118364bovenbouw Heilig Hart van Maria BerlaarHeilig Hart van Maria BerlaarVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)Sollevelden 3, 2590 BerlaarParticipeert
126102bovenbouw Heilig Hart van Maria BerlaarHeilig Hart van Maria BerlaarVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)Sollevelden 3, 2590 BerlaarParticipeert
118315bovenbouw Sint-Martinusscholen Amandina Herk-de-StadSint-Martinusscholen 118315Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)Veearts Strauvenlaan 5, 3540 Herk-de-StadParticipeert
118323bovenbouw Sint-Martinusscholen Amandina Herk-de-StadSint-Martinusscholen 118323Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)Sint-Truidersteenweg 18, 3540 Herk-de-StadParticipeert
39313bovenbouw Sint-Martinusscholen Amandina Herk-de-StadSint-Martinusscholen 039313Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)Sint-Truidersteenweg 18, 3540 Herk-de-StadParticipeert
39321bovenbouw Sint-Martinusscholen Amandina Herk-de-StadSint-Martinusscholen 039321Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)Sint-Truidersteenweg 18, 3540 Herk-de-StadParticipeert
36111gemeentelijk technisch instituut tweede graad BeverenGemeentelijk Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)Europalaan 1, 9120 Beveren-WaasParticipeert
36111gemeentelijk technisch instituut derde graad BeverenGemeentelijk Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)Europalaan 1, 9120 Beveren-WaasParticipeert
35311CLW VTI PoperingeVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)Boeschepestraat 44, 8970 PoperingeParticipeert
126664Heilig-Hartinstituut HeverleeHeilig Hartinstituut TechnischOnderwijs MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Naamsesteenweg 355, 3001 HeverleeParticipeert
126672Heilig-Hartinstituut HeverleeHeilig Hartinstituut Lyceum MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Naamsesteenweg 355, 3001 HeverleeParticipeert
32722Heilig-Hartinstituut HeverleeHeilig Hartinstituut LyceumVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Naamsesteenweg 355, 3001 HeverleeParticipeert
32854Heilig Hartinstituut Kessel-LoHeilig Hartinstituut Kessel-LoVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)Jozef Pierrestraat 56, 3010 Kessel-LoParticipeert
34561Prizma IdP IzegemPrizma - Campus IdPVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)Dirk Martenslaan 16, 8870 IzegemParticipeert
34579Prizma campus college IzegemPrizma - Campus CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)Burgemeester Vandenbogaerdelaan 53, 8870 IzegemParticipeert
34553Prizma campus VTI IzegemPrizma - Campus VTIVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)Italianenlaan 30, 8870 IzegemParticipeert
34942middenschool Prizma LendeledePrizma - Middenschool LendeledeVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)Dorpsplein 2, 8860 LendeledeParticipeert
34587middenschool Prizma IzegemPrizma - Middenschool Izegem 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)Kasteelstraat 28, 8870 IzegemParticipeert
46854middenschool Prizma IzegemPrizma - Middenschool Izegem 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)Kasteelstraat 28, 8870 IzegemParticipeert
123711Guldensporencollege Zuid KortrijkGuldensporencollege 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Diksmuidekaai 6, 8500 KortrijkParticipeert
112789BUSO De Hoge Kouter KortrijkKouter Kortrijk BusoVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Beekstraat 113, 8500 KortrijkParticipeert
123703Guldensporencollege HarelbekeGuldensporencollege 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Ballingenweg 34, 8530 HarelbekeParticipeert
125377Guldensporencollege Kaai derde graad KortrijkGuldensporencollege 6Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Diksmuidekaai 6, 8500 KortrijkParticipeert
126045Guldensporencollege Kaai tweede graad KortrijkGuldensporencollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Diksmuidekaai 6, 8500 KortrijkParticipeert
126052Guldensporencollege Kaai tweede graad KortrijkGuldensporencollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Diksmuidekaai 6, 8500 KortrijkParticipeert
128447Guldensporencollege Kaai tweede graad KortrijkGuldensporencollege 7Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Diksmuidekaai 6, 8500 KortrijkParticipeert
132209Zorgkrachtschool KortrijkRHIZO 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Senator Coolestraat 1, 8500 KortrijkParticipeert niet
34835lyceum OLV Vlaanderen KortrijkRHIZO 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Beverlaai 75, 8500 KortrijkParticipeert
34868RHIZO LifestyleschoolRHIZO 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Deken Camerlyncklaan 76, 8500 KortrijkParticipeert
110015College ZwevegemRHIZO 5Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Sint-Niklaasstraat 22, 8550 ZwevegemParticipeert
122771College ZwevegemRHIZO 6Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Sint-Niklaasstraat 22, 8550 ZwevegemParticipeert
132209Hotelschool KortrijkRHIZO 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Senator Coolestraat 1, 8500 KortrijkParticipeert
34934Spes Nostra KuurneSpes Nostra InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Koning Albertstraat 50, 8520 KuurneParticipeert
111948VTI HarelbekeVrij Technisch Instituut 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Beekstraat 21, 8500 KortrijkParticipeert
34397Guldensporencollege GullegemVrij Technisch Instituut 4Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)Oude Ieperstraat 65, 8560 GullegemParticipeert
61929Sint-Elisabeth-instituut MerksemSint-Elisabeth-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)Stella Marisstraat 2, 2170 MerksemParticipeert
37309KOHa Sint-Jozef HammeKOHa Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Jagerstraat 5, 9220 HammeParticipeert
37523vlot SLC LokerenVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Markt 48, 9160 LokerenParticipeert
37531vlot SLC LokerenVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Luikstraat 69, 9160 LokerenParticipeert
36491vlot STC EksaardeVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Eksaarde-dorp 1, 9160 EksaardeParticipeert
131847vlot VTI LokerenVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Prosper Thuysbaertlaan 1, 9160 LokerenParticipeert
37499vlot VTI LokerenVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)Prosper Thuysbaertlaan 1, 9160 LokerenParticipeert
35931DVM humaniora AalstDvM - HumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)Onderwijsstraat 2, 9300 AalstParticipeert
28845HBO5 Sint-Norbertusinstituut voor verpleegkunde AntwerpenSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)Amerikalei 47, 2000 AntwerpenParticipeert
34363VTI DiksmuideVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)Cardijnlaan 2, 8600 DiksmuideParticipeert
131342OLV Ter Duinen ZeebruggeOnze-Lieve-Vrouw Ter DuinenVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)Kursaalstraat 40, 8301 Heist-aan-ZeeParticipeert
125443bovenbouw katholieke centrumscholen Sint-TruidenKCST 2Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)Diesterstraat 1, 3800 Sint-TruidenParticipeert
125451bovenbouw katholieke centrumscholen Sint-TruidenKCST 3Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)Diesterstraat 1, 3800 Sint-TruidenParticipeert
123828OLV tuinbouw Sint-TruidenOnze-Lieve-Vrouw 1Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)Diestersteenweg 146, 3800 Sint-TruidenParticipeert
28639HBO5 stedelijk lyceum Lamorinière AntwerpenStedelijk Lyceum LamoriniÞreOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)LamoriniÞrestraat 248, 2018 AntwerpenParticipeert
126433HBO5 Benedictuspoort Maria Middelares GentBenedictusPoort campus Maria MiddelaresVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)Kortrijksesteenweg 1024, 9000 GentParticipeert
39107CDO Hast Katholiek Onderwijs HasseltHast Katholiek Onderwijs Hasselt 039107Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Kleine Breemstraat 7, 3500 HasseltParticipeert
39115HBO5 VTI campus Salvator HasseltHast Katholiek Onderwijs Hasselt 039115Vrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Kleine Breemstraat 7, 3500 HasseltParticipeert
28845Sint-Norbertusinstituut Lange Winkelstraat AntwerpenSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)Amerikalei 47, 2000 AntwerpenParticipeert
37069Instituut voor Verpleegkunde Sint-Vincentius GentInstituut voor Verpleegkunde Sint-VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)Molenaarsstraat 30, 9000 GentParticipeert
127001Werkend Leren Antwerpen NoordWerkend Leren Antwerpen NoordOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Bredastraat 35, 2060 AntwerpenParticipeert
127019Werkend Leren Antwerpen ZuidWerkend Leren Antwerpen ZuidOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)Grotesteenweg 226, 2600 BerchemParticipeert
32284OKAN instituut Anneessens-Funck BrusselInstituut Anneessens - FunckOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)Groot Eiland 39, 1000 BrusselParticipeert
32284DBSO instituut Anneessens-Funck BrusselInstituut Anneessens - FunckOfficieel gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)Groot Eiland 39, 1000 BrusselParticipeert
27961Buso Sint-Barbara - Opleidingsvorm 4Buitengewoon secundair onderwijs Sint-BarbaraVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)Mijnschoolstraat 63, 3580 BeringenParticipeert
34207Sint-Jozefsinstituut - ASOSint-Jozefsinstituut - ASOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)Noordzandstraat 76, 8000 BruggeParticipeert
115337Don Bosco-Instituut ASO/TSO/BSODon Bosco-Instituut ASO/TSO/BSOVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 61 - SGKSO Dilbeek - Ternat (Dilbeek)Brusselstraat 285, 1702 Groot-BijgaardenParticipeert niet
115329Don Bosco-Instituut EGDon Bosco-Instituut EGVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 61 - SGKSO Dilbeek - Ternat (Dilbeek)Brusselstraat 285, 1702 Groot-BijgaardenParticipeert niet
33522Katholiek Sec. Ond. Ternat - Sint-AngelaKatholiek Secundair Onderwijs Ternat - Sint-AngelaVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 61 - SGKSO Dilbeek - Ternat (Dilbeek)Statiestraat 35, 1740 TernatParticipeert niet
33514Sint-JozefsinstituutSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsScholengemeenschap V 61 - SGKSO Dilbeek - Ternat (Dilbeek)Statiestraat 37, 1740 TernatParticipeert niet
40709GO! eerste graad De Vesten HerentalsGO! SO De Vesten Herentals eerste graadGemeenschapsonderwijsScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)Augustijnenlaan 31, 2200 HerentalsParticipeert